Dzisiaj prasa opublikowała zdjęcia, które mówią, że "najbardziej atrakcyjny przestępca na świecie", 33-letni Jeremy Meeks, zakręcił romans z 26-letnią Chloe Green, spadkobierczynią miliardowego państwa. Byłoby to niczym, gdyby nie fakt, że Jeremy jest żonaty i ma troje dzieci.

Хлоя Грин и Джереми Микс

Chloe Green i Jeremy Mix

Odpoczywaj na pięknym jachcie w Turcji

Kilka dni temu na stronie Mix w sieci społecznościowej pojawiło się kilka zdjęć, na których spoczywa odpoczynek na luksusowym jachcie. Jak się później okazało zdjęcia te zostały zrobione podczas podróży nad Morze Śródziemne w Turcji. Na zdjęciach Jeremy pozował na rufie statku, wskoczył do wody i chodził po linie. Jednak nie była to najciekawsza rzecz. Paparazzi był w stanie uchwycić firmę, w której firma spędza czas Mix. Okazało się, że model świetnie się bawi, bo oprócz opalania, pływania w morzu i ogromnej ilości alkoholu, Jeremy lubi uściski i pocałunki 26-letniej blondynki. Była Chloe Green, córką Philipa Green'a, właściciela wielkiego modnego imperium Topshop.

Поцелуй Джереми и Хлои Pocałunek Jeremy'ego i Chloe Страстные объятия влюбленных

Namiętne uściski zakochanych

Влюбленные не отходят друг от друга не на секундуЯхта, на которой отдыхают знаменитости

Jako dowód na to, że romans Chloe z Jeremy'ego jest poważny, dziewczyna postanowiła zamieścić zdjęcie na swojej stronie Instagram, w której obejmuje Mix. Pod zdjęciem Green napisał te słowa:

"Wszystko dopiero się zaczyna ... Będziemy znosić zarówno nienawiść, jak i miłość".
Скандальный снимок от Хлои Грин

Skandaliczny strzał z Chloe Green

Czytaj także
  • Żona Jeremy'ego Mixa emocjonalnie skomentowała jego romans z Chloe Green
  • Chloe Green poznała rodzinę "najpiękniejszego przestępcy": romans weselny?
  • Chloe Green przygotowuje się do zostania matką dzieci modelu Jeremy'ego Mixesa.

Fani są na Jeremy.

Po opublikowaniu ramek w Internecie stało się jasne, że po wszechogarniającej miłości do kobiet fanów podobna ilość niechęci spadła na miks. Jeremy "pokropił" wiele negatywnych komentarzy takim planem: "Jak on może zrobić to swojej żonie Melissie? To bardzo wredny "," W otwartym spacerze z inną kobietą, podczas gdy jego żona czeka w domu? Muszą zostać schwytani i wysterylizowani "" Jestem głęboko rozczarowany miksem. Wygląda na to, że wszyscy porządni ludzie wymarli. Jeremy jest typowym kobieciarzem z dobrym wyglądem, "itd.

Вот такие снимки можно найти на странице в социальной сети Джереми

Jak dotąd Mix nie reagował na negatywne komentarze, ale bliski przyjaciel postanowił wstawić się za nim, pisząc komentarz na temat takiego planu w sieci społecznościowej:

"Jak ludzie mogą komentować to, o czym nie wiedzą? O ile mi wiadomo, Jeremy i Melissa od dłuższego czasu nie rozmawiają. Jeśli mi nie wierzysz, spójrz na ich strony na portalach społecznościowych. Wcześniej skomentowali zdjęcia, wymieniali komentarze, ale teraz tak się nie dzieje. Nie uważasz, że jest to okazja do myślenia? Nie wiadomo, jak rozwiną się relacje między Jeremym i jego żoną Melissą, ale nie należy wykluczać zerwania małżeństwa ".
Джереми и Хлоя на яхте в Турции

Jeremy i Chloe na jachcie w Turcji

Хлоя Грин

Chloe green