Życie osobiste Lewisa Hamiltona i Sophii Richie jest coraz lepsze! Paparazzi schwytał 18-letnią córkę Lionela Richiego i 32-letniego jeźdźca w romantyczną randkę.

Młody i bezpłatny

Sofia Richie i Lewis Hamilton regularnie stają się bohaterami świeckiej kroniki. Po tym jak młody model zerwał z Justinem Bieberem (ich ulotny romans był oglądany tego lata), tabloidy przypisywały jej romans z Brooklynem Beckhamem. Co do słynnego kierowcy wyścigowego, który przez siedem lat był chłopakiem Nicole Scherzinger, według plotek, miał romans z węgierską topową modelką Barbarą Palvin. Teraz media mają informacje, że Lewis i Sophia, w swobodnym unoszeniu się, spotkali się.

Kolacja tete-a-tete

W poniedziałek wieczorem gwiazdy zostały zauważone w restauracji Sugarfish w Beverly Hills. Para przybyła do hotelu Montage, gdzie mieści się bar sushi, na różnych automatach i weszła do zakładu w pionierskim oddaleniu od siebie.

Po upewnieniu się, że reporterzy nie mogą przejść przez ochronę przy wejściu, Richie i Hamilton odprężyli się i usiedli przy tym samym stole.

Льюис Хэмилтон около ресторана Sugarfish

Lewis Hamilton w pobliżu restauracji Sugarfish

София Ричи около ресторана Sugarfish

Sophia Richie w pobliżu restauracji Sugarfish

София и Льюис вошли в суши-бар вместе

Sophia i Lewis weszli razem do baru sushi

пара Czytaj także
  • Lewis Hamilton wystroił swojego siostrzeńca w sukienkę księżniczki Disneya
  • Lewis Hamilton przeprosił za zawstydzenie swojego siostrzeńca, który był ubrany w królewską sukienkę
  • Lionel Richie jest przerażony powieścią Sofii Richie z ojcem dzieci, Courtney Kardashian

Dodajcie, wtajemniczeni donieśli, że wzajemna sympatia między Lewisem i Sofią narodziła się podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Gwiazdy spotkały się na pokazie Balmain Menswear 21 stycznia, po czym trzykrotny mistrz Formuły 1 zaprosił do tej pory ładny model. Mów o poważnym związku między nimi jest zbyt wcześnie. Będą razem? Czas pokaże ...

Льюис Хэмилтон и София Ричи на показе Balmain Menswear

Lewis Hamilton i Sophia Richie na pokazie Balmain Menswear

парочка