Wczoraj słynny kierowca Formuły 1, Lewis Hamilton, był w środku skandalu. Incydent był związany z jego rodzinnym siostrzeńcem, który świętował Boże Narodzenie w różowej sukience księżniczki. 32-letni Hamilton zawstydził tego chłopca, pisząc raczej ofensywny post.

Льюис Хэмилтон

Lewis Hamilton

Lewis skrytykował swojego siostrzeńca za strój

Wczoraj rano kierowca zaczął od tego, że na swojej stronie na Instagramie opublikował zdjęcie małego chłopca w różowej sukience. Zdjęcie zrobiono w domu jego krewnych i najwyraźniej dziecko było całkowicie zachwycone jego wizerunkiem. Pod fotografią Lewis napisał te słowa:

"Powiedz mi, co to jest?" Jak mały chłopiec, który wkrótce zostanie prawdziwym mężczyzną, będzie nosił dziewczęce sukienki? Takie sukienki jak dziewczyny, które marzą o zostaniu księżniczkami. A zresztą, skąd je wziąłeś, poprosiłeś o tę sukienkę od Świętego Mikołaja na Boże Narodzenie? Jeśli tak, to raczej dziwne. "
Кадр из видео Льюиса Хэмилтона

Zdjęcia z filmu Lewisa Hamiltona

Po tym wpisie Hamilton w sieci wywołał burzę oburzenia, skierowaną do kierowcy, ponieważ wielu fanów uważało, że taka reakcja jest nie do przyjęcia. Oto kilka komentarzy, które można przeczytać w Internecie: "Lewis, nie rozpoznaję ciebie. Gdzie tyle gniewu. Co rzuciłeś na biednego chłopca. Co on ci zrobił? "," Nie rozumiem tego. Dlaczego ten chłopiec nie może być małą księżniczką, ponieważ nadal nie rozumie tej szczególnej różnicy. Dla niego to tylko piękna różowa sukienka i tyle. Nie ma w tym nic złego "" Zachowanie się w taki sposób jest brzydkie. Nawet jeśli nie lubisz stroju swojego siostrzeńca, nie musisz pochwalać się swoją opinią. Lewis, gdzie jest twoje wyczucie taktu? ", Itd.

Фанаты осудили Льюиса Czytaj także
  • Lewis Hamilton wystroił swojego siostrzeńca w sukienkę księżniczki Disneya
  • Lewis Hamilton spotyka się z Sophią Richie
  • Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton

Hamilton przeprosił za swój pochopny akt

Gdy tłum fanów zaatakował słynnego jeźdźca i zawstydził go, Lewis zdecydował, że musi coś zrobić ze swoim stanowiskiem. Usunął go ze swojej strony w sieci społecznościowej i opublikował nowy na swoim miejscu, co było uzasadnione:

"W żaden sposób nie chcę nikogo urazić. Wydaje mi się dziwne, że mały chłopiec postanowił nosić sukienkę księżniczki. Ale cieszę się, że żyjemy w takim świecie, kiedy każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli i emocji, tak jak chce. Szanuję takich ludzi i traktuję ich samych. Myślę, że to dzięki nam świat zmieni się na lepsze. A teraz chcę przeprosić. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że moje zachowanie i moje słowa są całkowicie niegodne, dlatego usunąłem wpis z mojej strony społecznościowej. "
Льюис попросил прощения за свой пост

Nawiasem mówiąc, gwiazdy są dalekie od pierwszego razu, kiedy chłopcy przebierają się w dziewczęce ubrania. Na przykład słynna aktorka Charlize Theron adoptowana syn Jackson już dawno uważała się za dziewczynę. Ta sama sytuacja z młodymi synami występuje w rodzinie gwiazdy Transformers, kiedy Megan Fox pozwala trzem synom chodzić po sukienkach dla dziewcząt. Ale Angelina Jolie i jej były małżonek Brad Pitt mają nieco inną sytuację. W ich rodzinie dziewczyna o imieniu Shailo (pierwsze biologiczne dziecko gwiazd) od dawna uważała się za chłopca o imieniu John. Na ulicznych i towarzyskich imprezach 11-letni Shiloh pojawia się wyłącznie w ubraniach i butach chłopca.

Шарлиз Терон с сыном

Charlize Theron z synem

Меган Фокс с сыном

Megan Fox i jej syn

Шайло - дочь Анджелины Джоли и Брэда Питта

Shilo - córka Angeliny Jolie i Brada Pitta