Lewis Hamilton, któremu zarzucono brak tolerancji, zdecydował nie słowem, ale z uczynkiem, aby udowodnić, że nie widzi tego trendu, ubierać dzieci w to, co im się podoba, nic strasznego ...

Wujek chodzić z dziećmi

W ubiegły weekend paparazzi schwytali 33-letniego Lewisa Hamiltona w Disneylandzie w Paryżu. Brytyjski kierowca wyścigowy, zabierając swoich bratanków, udał się na zabawę w parku rozrywki, który tak bardzo kochają wszystkie dzieci i wielu dorosłych.

Льюис Хэмилтон

Lewis Hamilton

Gwiazda Formuły 1, trzymająca dziewczynkę i chłopca za ręce, w towarzystwie ochroniarza, zabrała opiekunka dla bezpieczeństwa, dumnie przeszła główną ulicą parku, obserwując kolorowe widoki.

Льюис Хэмилтон с племянниками

Lewis Hamilton z siostrzeńcami

Strój siostrzenicy Hamiltona, który życzył Śnieżce, nie był zaskakujący, w przeciwieństwie do stroju jego siostrzeńca, który próbował na różowej i liliowej sukni bajecznego Roszpunki.

Племянник Льюиса Хэмилтона

Bratanek Lewisa Hamiltona

Lekkomyślna krytyka

Do niedawna Lewis Hamilton stosował tradycyjne poglądy dotyczące wybierania ubrań dla dzieci, z uwzględnieniem mody, ubierania chłopców w spódnice i sukienki, które ostatnio były bardzo popularne wśród zagranicznych celebrytów, głupie.

Меган Фокс с сыновьями

Megan Fox z synami

Шарлиз Терон и ее усыновленный сын Джексон

Charlize Theron i jej adoptowany syn Jackson

Kiedy w grudniu jego siostrzeniec postanowił świętować Boże Narodzenie w sukienkę księżniczki, pilot wyśmiewał się z niego i zhańbił chłopaka na Instagramie, umieszczając film z podpisem "Chłopcy nie noszą sukienek", dołączając do wideo ofensywną pocztę.

Кадр из видео Льюиса Хэмилтона в Instagram

Klatka z filmu na Instagramie Lewisa Hamiltona

Reakcja użytkowników sieci nie trwała długo. Użytkownicy oskarżyli Lewisa o niegrzeczność i brak taktu.

Czytaj także
  • Lewis Hamilton przeprosił za zawstydzenie swojego siostrzeńca, który był ubrany w królewską sukienkę
  • Lewis Hamilton spotyka się z Sophią Richie
  • Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton

Hamilton usunął skandaliczną wiadomość, mówiąc, że zdał sobie sprawę z niegodności swojego zachowania.