Słynna aktorka Lupita Nyong'o, która zasłynęła z pracy w filmach "12 lat niewoli" i "Królowa Katwa", została zaproszona do studia magazynu Grazia kilka miesięcy temu. Tam Lupita nie tylko udzieliła interesującego wywiadu, ale także wzięła udział w sesji zdjęciowej, której zdjęcia można dziś zobaczyć w numerze magazynu, który niedawno pojawił się na półkach sklepów.

Люпита Нионго

Lupita Nyong'o

Niongow napisał na Instagramie groźny post

Od początku sprzedaży magazynu Grazia minęło sporo czasu, ale kenijska aktorka była tak oburzona okładką błyszczącą, którą udało jej się opublikować wczoraj na swojej stronie Instagrama, która opowiadała o silnym retuszu używanym do jej zdjęcia. Oto słowa, które można znaleźć w sieci społecznościowej:

"Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Absolutnie nie rozpoznaję siebie. Aby wszyscy zrozumieli, co mam na myśli, publikuję okładkę magazynu Grazia, który pokazuje mi i oryginalną wersję zdjęcia, które widziałem w studiu magazynu. Jak widać, różnica jest oczywista. Poprawiłem włosy, wyrównując je, zdejmując ogon. Jest mi bardzo przykro, że tak się stało, ponieważ publikacja celowo "odcięła" moje historyczne korzenie, dzięki czemu wygląda normalnie. Rozumiem, że ciemna skóra i moje kręcone włosy nie są teraz modne, ale to jest moja esencja, to wszystko ja! Najbardziej denerwujące jest to, że redaktorzy czasopisma nie zgadzali się ze mną na te zmiany, ale po prostu je zrobili, wierząc, że dzięki temu będę bardziej atrakcyjny. Gdyby zapytano mnie o zdanie na ten temat, zdecydowanie upierałbym się, że jestem przeciwny edycji mojego wyglądu w kierunku standardów. Dzięki takim działaniom dziennik po prostu deprecjonuje moje dziedzictwo i kategorycznie się z nim nie zgadzam. "
Люпита Нионго опубликовала кадры из фотосессии и конечный результат

Przypomnij sobie, z Lupitą, to nie pierwszy raz, kiedy zdjęcie dziewczyny przeszło poważne zmiany. Podobna sprawa miała miejsce w przypadku aktorki w 2014 roku, kiedy to słynna edycja Vanity Fair opublikowała zdjęcie na swoich stronach z Nyongo, które zmieniło się nie do poznania. Zmieniła się nie tylko fryzura słynnej aktorki, która wyglądała gładko i krótko, ale także kolor skóry. Na zdjęciu wyglądała nie Lupita, ale dziewczyna, która wyglądała jak ona, miała znacznie lżejszą skórę, bardziej wydłużoną czaszkę i bardziej wyrafinowane rysy twarzy.

Люпита Нионго в съемке Vanity Fair

Lupita Nyong'o w fotografii Vanity Fair

Czytaj także
  • Angela Bassett, Lupita Nyong'o i inni w oszałamiających strojach na premierze Czarnej Pantery w Los Angeles
  • Lupita Nyong'o poinformowała o molestowaniu seksualnym Harveya Weinsteina
  • Nowa koncepcja kalendarza Pirelli stała się znana.

Lupita Nyong'o - zdobywca Oscara

Lupita urodziła się w 1983 roku w Meksyku, ale wkrótce rodzice przenieśli się do Kenii. Na początku lat 2000. Nyongo przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła naukę gry aktorskiej. Ukończyła Yale University z tytułem licencjata i zaczęła próbować siebie jako producent i reżyser. Jej pierwsze dzieło, zatytułowane "The Devoted Gardener", pochodzi z 2005 roku, gdzie występowała jako asystent producenta. Ale jej debiut aktorski miał miejsce 4 lata po przybyciu do kina. Zagrała rolę w mini-serialu "Shuga". Chwała Lupita przyszła w 2013 roku, kiedy grała główną rolę w filmie "12 lat niewoli". Dla niej młoda aktorka otrzymała Oscara i uznanie na całym świecie. W sumie w filmografii taśm Nyongo 6, w których Lupita występowała jako aktorka. Ta ostatnia, Czarna Pantera, ukaże się w 2018 roku. W nim Nyong'o zagra dziewczynę o imieniu Nakia.

Люпита в ленте «12 лет рабства»

Lupita w kasecie "12 lat niewoli"

За «12 лет рабства» Люпита получила «Оскар»