Wczoraj 25-letni artysta i model Francis Bin Cobain opublikował bardzo szczery esej na swojej stronie społecznościowej. W nim dziewczyna opowiedziała o tym, jak zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i co teraz czuje. Najwyraźniej Francis jest bardzo zadowolony z wyników leczenia, ponieważ dziewczyna uważa się za osobę absolutnie szczęśliwą.

Фрэнсис Бин Кобейн

Francis Bean Cobain

Esej o życiu Cobaina

Ci fani, którzy podążają za życiem Franciszka, wiedzą, że jest córką Courtney Love i Kurta Cobaina. Po rozwodzie ze swoim mężem Izajaszem Silvą dziewczyna była tak rozczarowana tym światem, że zaczęła zagłuszać ból alkoholem. Jednak kilka lat temu, Francis zdecydował, że nadszedł czas, aby wydostać się z tego stanu i udał się do kliniki, aby przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu. Teraz dziewczyna nie pije alkoholu i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Oto słowa, które napisała w swoim krótkim eseju:

"Jestem teraz w Oahu. To tutaj, pośród pięknej przyrody, chcę napisać esej na temat mojego obecnego stanu. Dziś obchodzę dokładnie 2 lata od chwili, gdy przestałem pić alkohol. W zeszłym roku myślałem, że podzielę się tym małym zwycięstwem z innymi, ale nie miałem odwagi. Teraz jednak postanowiłem sprawić, że poczuję się nieswojo z tego stanu. Pamiętam nieznośny ból, depresję i inne okropne rzeczy, które nękały mnie przez długi czas. Oczywiście otaczała mnie troska i starałem się zrobić wszystko, aby wyjść, ale było to bardzo trudne. Teraz oświadczam z pełnym przekonaniem, że jestem zdrowy! Chcę, aby moja praca była honorowana przez ludzi, którzy przechodzą wszystkie zabiegi. Uwierzcie mi, jeśli utrzymacie się mocno, wkrótce zrozumiecie, jaki dokonano właściwego wyboru.

Dziś rozumiem, że nie będzie powrotu do starego życia. Wewnątrz dusza moja raduje się i przytłacza różne emocje. Jestem szczęśliwy! Rozwijam się! Wszystkie te uczucia dają mi możliwość życia. Co najważniejsze, chcę to zrobić. Myśli, że chcę być z moim tatą, zniknęły. Myślę, że to prawdziwe zwycięstwo! "

Фрэнсис сейчас счастлива Czytaj także
  • Córka Kurta Cobaina podzieliła się swoimi pomysłami i zaprezentowała swoją debiutancką piosenkę
  • Córka Kurta Cobaina zapłaci ekscesowi byłego męża za godne życie
  • Koniec małżeństwa: córka Kurta Cobaina rozwiodła się i płaci "kosmiczną" rekompensatę

Fani ocenili esej Francisa

Po opublikowaniu eseju w Internecie wiele opinii pojawiło się w sieciach społecznościowych na rzecz Cobaina. Oto kilka komentarzy, które można przeczytać w Internecie: "Francis, jesteś dobrym facetem! Bardzo się cieszę, że udało ci się przezwyciężyć uzależnienie. Wiem, jakie to trudne "" Zawsze podziwiałem ludzi, którzy byli w stanie pozbyć się pragnienia picia. Jest to dla mnie bardzo trudne, ale po przeczytaniu tych esejów zaczynasz myśleć o tym, że w życiu nic nie jest niemożliwe. Być może to był mój czas, aby pójść do kliniki. Frances, bardzo dziękuję za te słowa! "," Zawsze bardzo lubiłem Cobaina i cieszę się, że wyzdrowiała z alkoholizmu, zwłaszcza, że ​​uważa się za szczęśliwą. Bardzo szczęśliwy dla niej! ", Itp.

Фрэнсис избавилась от алкогольной зависимости