Wspaniały David Hasselhoff zasłynął z roli ratownika o blond i niebieskich oczach w serii "Ratownicy Malibu", patrząc na swoje zdjęcie w młodości, nie jest zaskakujące, że każda dziewczyna marzyła o byciu w jego ramionach! Słynny hollywoodzki aktor zawsze kąpał się w kobiecej uwadze i uwielbieniu fanów, pomimo swojego wieku, wciąż zdobywa serca. Ostatnio okazało się, że Hasselhoff porzucił krótkoterminowe powieści i zdecydował się na trzecie małżeństwo z 37-letnim modelem Haley Roberts!

Пара вместе шесть лет

Wiadomo, że para spotkała się około sześć lat temu i od tego czasu rozstali się tylko na czas trwania zdjęć. Ani Haley, ani David nie boją się różnicy wieku 28 lat, są niewiarygodnie szczęśliwi i pozują wszędzie z niezmiennym uśmiechem, czule obejmując się nawzajem.

Для актера это будет третий брак

Dla aktora będzie to trzecie małżeństwo

Пара планирует свадьбу в следующем году

Para planuje ślub w przyszłym roku.

W niedawnym wywiadzie David przyznał się do niemieckiego tabloidu Bild, że myślą o małżeństwie i marzą o ceremonii ślubnej w jednym z miast we Włoszech lub w Berlinie. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje ich od realizacji ich planów, jest gęsty wykres roboczy i strzelanie do Hasselhoffa w remake'u znanego serialu telewizyjnego "Ratownicy Malibu".

Хейли и Дэвид

David Hasselhoff i Hayley Roberts

Czytaj także
  • David Hasselhoff złożył ofertę ukochanemu
  • Aktor David Hasselhoff zmienił swoje nazwisko
  • Ciara potwierdziła swoją ciążę

Jesteśmy pewni, że nasze plany się spełnią! Dla aktora będzie to trzecie oficjalne małżeństwo, był on wcześniej żonaty z amerykańską aktorką Catherine Hickland w odległych latach 80., a potem poślubił aktorkę i bizneswoman Pamelę Bach, która urodziła mu dwie córki, przez 17 lat.