Spójrz na tego blond giganta! Jak myślisz, kto jest tym sportowcem? Joseph Baena, nieślubny syn byłego gubernatora Kalifornii, Arnold Schwarzenegger i pokojówka Mildred Baena, dorastali i stali się kopią jego słynnego ojca. Jak widać, ma silną konstytucję, a długie kręcone włosy dodają tylko podobieństw z Schwarzeneggerem na początku jego kariery aktorskiej.

Śladami jego ojca

Chłopiec, który spowodował rozwód swojego gwiezdnego rodzica i jego żony, dziennikarkę Marię Shriver w 2011 roku, dosłownie podąża śladami Schwarzeneggera!

W sieci pojawiły się ostatnio zdjęcia, w których gwiazda "Terminator" w "fotelu bujanym" trenuje swojego nieślubnego syna. Najwyraźniej młody człowiek wybrał to samo hobby co jego ojciec wiele, wiele lat temu. Przypomnij sobie, że zanim został aktorem, austriacki Schwarzenegger sześć razy z rzędu wygrał tytuł "Mr. Olympia", wygrywając międzynarodowy konkurs kulturystyki.

Czytaj także
  • Arnold Schwarzenegger wziął udział w festiwalu sportowym w Australii
  • Justin Bieber wspiera syna Arnolda Schwarzeneggera na premierze filmu "Midnight Sun"
  • Arnold Schwarzenegger: Terminator powrócił?

Świadkowie z sesji treningowej Arnold i Joseph twierdzą, że aktor jest bardzo dumny ze swojego syna: chwalił się swoim przyjaciołom, że ten facet jest dobrym uczniem i otrzymuje tylko najwyższe punkty.

Właściciel Złotego Globu nieustannie komunikuje się ze swoim nieślubnym synem. Ma wystarczająco dużo czasu, aby zwrócić uwagę na wszystkie dzieci (zarówno od Marii Shriver, jak i od Mildred Baena). Przypomnijmy, że w małżeństwie z siostrzenicą John F. Kennedy Schwarzenegger miał czterech spadkobierców - 2 córki i 2 synów.

Милдред Баэна соблазнившая Шварценеггера Родство Джозефа со своим звездным отцом не вызывает сомнений Внебрачный сын Арнольда Шварценеггера Джозеф и его мать Милдред Баэна
Шварценеггер проводит время со своим внебрачным сыномПарень имеет крепкое телосложение и носит длинные волосы — точно Конан-ВарварПоражают так же черты лица Джозефа, в которых угадывается Шварценеггер в молодос