Wkrótce urodzi się pierwsze wspólne dziecko Ciara i Russell Wilson. Zgodnie z dobrą amerykańską tradycją przyszli rodzice urządzili przyjęcie na cześć "puzhithitel", zapraszając swoich najbliższych przyjaciół i krewnych.

Czekam na cud

Ciara i Russell Wilson, którzy byli małżeństwem zeszłego lata, ale przed tym radosnym wydarzeniem odmówili seksu przed ślubem, czekają na uzupełnienie w rodzinie na początku maja, co ogłoszono w październiku. Dla rozgrywającego drużyny Seattle Sikhoks, w przeciwieństwie do piosenkarki, która ma już 2-letniego syna, Futhera Zahira, to dziecko będzie pierwsze.

Płeć spadkobiercy tej pary wciąż nie jest znana, więc fani Ciara i Russell z niecierpliwością czekali na świętowanie baby shower, mając nadzieję, że impreza na cześć przyszłego dziecka odpowie na to otwarte pytanie, ale celebrytom udało się zachować tajemnicę.

Рассел Уилсон и Сиара в прошлом месяце

Russell Wilson i Ciara w zeszłym miesiącu

W białych kolorach

W piątek, Ciara i Russell, wśród których była znana tenisistka Serena Williams, przyszli na imprezę plenerową, która odbyła się na trawniku ich rezydencji w Los Angeles. Gospodarze z wyprzedzeniem ostrzegali gości o kodzie - białych ubraniach. Wszystko dookoła było zdobione śnieżnobiałymi kwiatami i balonami na złotych wstążkach, a zielona wokół rozrzedzała poczucie "sterylności".

Neutralna sceneria, niestety, nie ujawniła intrygi baby shower, ponieważ para nie zwykły nacisk na różowy lub niebieski.

Рассел Уилсон и Сиара с сыном на празднике baby shower

Russell Wilson i Ciara z synem na dziecięcym prysznicu

спортсмен Рассел Уилсон

Russell wilson

Певица Сиара

Ciara

Czytaj także
  • Ciara zostaje ambasadorem Pandory
  • Ciara podzieliła się zdjęciami Russella Wilsona i ich córki
  • Ciara i Russell Wilson po raz pierwszy pokazali dziesięciomiesięczną córeczkę

31-letnia piosenkarka, która jest teraz w ósmym miesiącu ciąży, w długiej białej sukni z koroną kwiatów na głowie (podobne wieńce zdobiły głowy wszystkich pań na imprezie) jarzyła się radością, kąpiąc się pod opieką męża i syna, którzy również zdobili się w białe szaty .

Сиара

Ciara

Участницы baby shower Сиары

Uczestnicy baby shower Ciara