Magazyn Vulture, który obejmuje wydarzenia z branży filmowej, nie ufając ocenom innych publikacji, zebrał listę najbardziej nieodzownych i poszukiwanych gwiazd. Wynik pierwszego miejsca nikogo nie zaskoczył, drugi rok z rzędu zajęła Jennifer Lawrence, która jest najlepiej płatną aktorką na świecie.

Dokładność powyżej

Metody obliczania oceny Vulture nie można nazwać prostym, eksperci biorą pod uwagę wiele czynników. Śledzą one nie tylko wysokość opłat w dystrybucji filmu, popularność, liczbę "Oscarów", inne nawet drobne nagrody, liczbę wzmianek w prasie, w sieciach społecznościowych i tak dalej.

Dlatego, według krytyków, ta lista jest dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Czytaj także
  • 20 gwiazd, które w przeszłości - pacjenci kliniki psychiatrycznej
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego

"Wartościowe" aktorki i aktorzy

Obok Lawrence'a znajdują się Robert Downey Jr. i Leonardo DiCaprio. Pięć zamyka Bradley Cooper i Dwayne Johnson.

Na szóstej pozycji Tom Cruise, siódmy - Hugh Jackman, ósmy - Sandra Bullock, dziewiąty - Channing Tatum i dziesiąty - Scarlett Johansson.

W pierwszej dziesiątce niestety nie trafił Tom Hanks, który zajmuje dopiero dwunaste miejsce, Matt Damon, na czternastej linii. George Clooney, Brad Pitt Angelina Jolie, analitycy Vulture zajęli tylko piętnastą, szesnastą i siedemnastą pozycję. Liam Neeson, Ben Affleck i Chris Hemsworth zamykają "gorący" 20.

Роберт Дауни-младший - 2 место Леонардо Ди Каприо - 3 место Брэдли Купер - 4 место
Дуэйн Джонсон - 5 местоТом Круз - 6 местоХью Джекман - 7 место
Сандра Буллок - 8 местоЧеннинг Татум - 9 местоСкарлетт Йоханссон - 10 место