Zagraniczna prasa opowiedziała o nowych badaniach naukowców, którzy zdecydowali się znaleźć najpiękniejszą kobietę wśród gwiazd kandydatów, opierając się nie na osobistych preferencjach, ale stosując naukowe podejście. Stała się niemal byłą żoną Johnny'ego Deppa Amber Heard.

Kluczowe znaczniki

Brytyjscy specjaliści z Centrum Zaawansowanej Chirurgii Twarzy Kosmetycznej i Plastycznej z siedzibą w Londynie porównali dwanaście parametrów odległości twarzy znanych kobiet. Korzystając z metody mapowania komputerowego, porównali swoje usta, nos, brodę, brwi, kształt twarzy, kości policzkowe ze starożytnymi greckimi kanonami piękna.

Czytaj także
  • Emily Ratazhkovski zaprzecza plotkom o jej ciąży
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego

Najbardziej atrakcyjne

Nie wiemy, czy pierwsza linia w tej ocenie to Amber Heard, która przeżywa trudny rozwód z mężem, ale jest to jej piękna twarz, która pasuje do klasycznego ideału złotej sekcji, tak zwanej "sekretnej formuły doskonałości" o 91,85 procent.

Z wynikiem 91,39 proc., Kim Kardashian zajął drugie miejsce, a Kate Moss trzecie miejsce z 91,06 proc. W pierwszej piątce znalazła się Emily Ratazhkovsky (90,8 proc.) I Kendall Jenner (90,18 proc.).

W pierwszej dziesiątce znalazły się także Helen Mirren (89,93), Scarlett Johansson (89,82), Selena Gomez (89,57), Marilyn Monroe (89,41) i Jennifer Lawrence (89,24).

Nawiasem mówiąc, właściciel najbardziej idealnego nosa i podbródka stał się Hurdem, oko - Johansson, usta - Ratazhkovski, brwi - Kardashian, czoło - Moss, kształt twarzy - Rihanna.

Эмбер Херд - 91,85 процента Ким Кардашьян - 91,39 процента Кейт Мосс - 91,06 процента
Эмили Ратажковски - 90,8 процентовКендалл Дженнер - 90,18 процентовВот так выглядит идеальное лицо, состоящее из черт лица звезд