Zachodnie media regularnie, dla zysku, publikują szokujące nagłówki o hollywoodzkich gwiazdach, z których większość ostatecznie okazuje się fałszywa. To samo dotyczy najseksowniejsza kobieta Angelina Jolie. W ciągu ostatnich kilku lat tabloidy robiły skandaliczne szczegóły "chorób" supergwiazd: ataku serca, choroby wątroby, anoreksji, paranoi, raka.

Czy Angelina Jolie znalazła raka?

Po śmierci matki w 2007 roku aktorka przyznała, że ​​kobiety z rodzaju Angelina Jolie często umierają z powodu raka piersi i jajnika. Biorąc ten fakt do użytku, amerykańska celebra co roku poddaje się różnym ankietom, w tym analizie genetycznej, aby zapobiec pojawianiu się mutacyjnych genów. Powiedziała, że ​​przez całe dzieciństwo martwiła się o zdrowie swojej matki, więc zrobi wszystko, co możliwe i niemożliwe, aby jej dzieci nie musiały znosić tych samych lęków. Angie często z nimi rozmawia na ten temat. Czasem nawet potrafią przetłumaczyć rozmowę na żart, a potem nie mają poczucia troski, ale tylko świadomość, że matka jest w idealnym porządku.

Takie rozmowy mają szczególne znaczenie dla gwiezdnej rodziny, wszak po kolejnym badaniu lekarz wyraził straszną wiadomość. Lekarze podejrzewają Angelinę Jolie o straszną chorobę - raka piersi.

Podczas gdy dolegliwość była dopiero na początkowym etapie, najlepszym sposobem na poradzenie sobie z nią była operacja. W 2013 roku żona Brada Pitta doświadczyła podwójnego mastektomia z dalszą rekonstrukcją piersi. Mąż i dzieci zrobili wszystko, aby wspierać Angelinę.

Angelina Jolie przeciwko onkologii - druga runda!

Dwa lata później analiza genetyczna wykazała wzrost niektórych markerów, które wraz z innymi wskaźnikami mogą być zwiastunami raka jajnika. To prawdopodobieństwo wynosiło około 40%. Po konsultacji z kilkoma specjalistami w tej dziedzinie i chirurgiem, po rozważeniu wszystkich możliwych opcji zapobiegania chorobie, zdecydowano się ponownie położyć pod nożem. Nowa operacja obejmowała usunięcie żeńskich przydatków. Konsekwencją takiej interwencji będzie bezpłodność i wczesny początek menopauzy, co pociągnie za sobą inne zmiany fizjologiczne. Mimo to Jolie zgodziła się na operację.

W czasie, gdy doktor i Angelina rozmawiali, Brad Pitt był we Francji. Gdy dowiedział się o strasznych wieściach, natychmiast wziął bilet lotniczy i wrócił do rodziny. W wywiadzie aktor powiedział, że był zdumiony, jak odważnie jego żona walczy z rakiem. On jest gotowy na tak długo, jak to konieczne.

Angelina Jolie dzieli się swoim doświadczeniem

Od pierwszych dni walki z chorobą aktorka obiecywała wszystkim kobietom z planety, że będzie informować je o wszystkim, co się dzieje z jej zdrowiem. Zachowując słowo, zaczęła blogować, pisząc o wynikach badań medycznych, możliwościach leczenia i zapobieganiu chorobie.

Lekarze na całym świecie dziękują Angelinie za nie ukrywanie szczegółów jej leczenia. W końcu w niektórych klinikach liczba kobiet, które konsultowały się i pomagały we wczesnych stadiach raka, wzrosła do 500 procent! A leczenie chorób onkologicznych na początkowym etapie w większości przypadków gwarantuje sukces. Dzięki jej listom kobiety rzadziej czuły się skazane i bezradne.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Dzisiaj Angelina Jolie kontynuuje aktywną karierę, pomaga ubogim i pokrzywdzonym, bez względu na wszystko.

Анджелина Джоли и Брэд Питт в интервью делятся своими переживаниями по поводу бо Анджелина Джоли открыто делится диагнозом и методами борьбы с болезнью Анджелина Джоли решилась на операции ради своих детей
Анджелина Джоли сделала двойную мастэктомиюАктрисе пришлось удалить женские придатки, чтобы предотвратить рак яичниковНесмотря на страшный диагноз, Анджелина Джоли продолжает вести публичный образ ж
Благодаря поддержке супруга Анджелина Джоли по прежнему чувствует себя женственнБолезнь Анджелины Джоли привела к сильному истощениюБорясь с раком Анджелина Джоли снялась с мужем в новом фильме