Plotka, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się Od kilku miesięcy jest przedmiotem najbardziej gorących dyskusji mediów zagranicznych i krajowych. Dziwne, jak może się wydawać, po tylu latach relacji i wspólnego życia, najbardziej godna pozazdroszczenia gwiezdna para poszła nie tak. Niektóre źródła podają, że problemy zaczęły się bezpośrednio po oficjalnej rejestracji małżeństwa, która miała miejsce w 2014 roku. Reporterzy i paparazzi stale obserwują każdy krok, a fani i nieżyczliwi żyją w założeniach i nadziejach. Tymczasem rozwód Angeliny Jolie i Breda Pitta pozostaje otwartym pytaniem.

Historia randkowania

Relacje między Pittem a Jolie obróciły się po wspólnych strzelaninach w filmie "Pan i Pani Smith" w 2004 roku. Przystojny Brad wciąż był oficjalnie żonaty z Jennifer Aniston. Jednak informacje o jej powieści zostały opublikowane dopiero w 2006 roku. W tym czasie Jolie miała już dwoje adoptowanych dzieci - Maddoxa i Zaharę, których Brad przyjął i adoptował. Od tego czasu minęło dużo czasu i wydarzyło się wiele innych wydarzeń - czy to małżeństwo naprawdę wygasło?

Życie małżeńskie

Niemal natychmiast po opublikowaniu informacji o powieści aktorka zapowiedziała pierwszą ciążę. Urodziła się córka Shilo. W 2007 r. Para przyjęła już czwarte dziecko - trzyletnią sierotę Pax Tien. Najwyraźniej pomysły Angeliny Jolie, która w owym czasie była już ambasadorem dobrej woli ONZ i aktywnie uczestniczyły w misjach humanitarnych w krajach Trzeciego Świata, były tak zaraźliwe, że Brad Pitt był nimi przesiąknięty.

Przez następne 8 lat, do połowy 2015 roku, para otrzymała kolejne 3 dzieci:

  • natywny bliźnięta Vivien Marchelin i Nox Leon w 2008 r .;
  • przybrana Syryjska sierota Moussa w lutym 2015 r.

Nawiasem mówiąc, plotki, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiewają się w 2015 r., Wielu ludzi ugrzęzło w związku z tą ostatnią adopcją. Według jednej z wersji para próbowała uratować zawalone małżeństwo.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się - powody

Oczywiście prawdziwe przyczyny tego zaburzenia mogą być znane tylko parom lub bliskim osobom. Cała reszta, którą prezentują prasa i media, należy do kategorii domysłów, pogłosek i przypuszczeń. Warto jednak wspomnieć o nich.

Najpierw słyszeć: silna kontrola żony. Według źródeł nie jest to Angelina Jolie rozwodząca się z mężem, a on jest z nią. Podobno po oficjalnej rejestracji związku aktorka zaczęła całkowicie kontrolować Pitta. Jak sam mąż przyznaje, lubił, że Angie wzięła na siebie dużą odpowiedzialność, ale teraz wszystko się zmieniło.

Słysząc drugi: Jolie zabrania Pittowi działać w scenach szczerych. Kolejny powód powiązany w 2015 roku z rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta polega na tym, że aktorka naraża go na ograniczenia w pracy. Wielu ludzi zakłada, że ​​dzieje się tak z powodu obaw Angeliny. Może się obawiać, że historia z 2006 roku może się powtórzyć, a Pitt raz na planie będzie migać uczuciami (poważnymi lub nie) do swojego partnera na zdjęciu. Dlatego na razie ostatnim filmem, w którym Brad był w bliskim kontakcie z inną kobietą, był "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", w którym uściskał i pocałował Cate Blanchett.

Przesłuchanie trzecie: dzieci i dobra reputacja Pitta nie są już argumentem. Już w 2014 roku psychoanalityk Breda, 54-letni Ron Bard, powiedział w sensacyjnym wywiadzie, że aktor od dawna nie lubi Angeliny. Według niego, kwestia, czy Angelina Jolie rozwiodła się z Bradem Pittem, jest tylko tymczasowa. Bard twierdzi, że aktor ma bardzo wysokie poczucie odpowiedzialności, co sprawia, że ​​pozostaje on w związku małżeńskim - Brad nie chce zostawić siedmiorga dzieci. Także grając rolę i utrzymując dobrą reputację, która została już osłabiona przez "wędrówkę w lewo" z Aniston. Te same źródła mówią, że bardziej niż Pitt ten stan rzeczy nie pasuje.

Czytaj także
  • Justin Therou jest widziany na randce z nieznajomą
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia

Ale niech plotki i pozostaną tylko plotki, ponieważ Angelina Jolie i Brad Pitt - wspaniała para.

Angelina Jolie i nonsense pitta są hodowane 3 Angelina jolie i nonsense pitta są hodowane1 Angelina jolie i nonsense pitta wyhodowana 2