Istnieje opinia, że ​​wszyscy współcześni aktorzy chcą ubiegać się o roczne przyznawanie nagrody "Oscar" i iść po czerwonym dywanie. Ale wciąż są gwiazdy, a nie ma ich kilku, ignorując to wydarzenie w 2016 roku.

Według publikacji w mediach, tegoroczny pokaz mody Kate Winslet był szczególnie udany, a także docenili pojawienie się Charlize Theron. Spektakularny wygląd Cate Blanchett i kilku innych aktorek również został zauważony. Jednak Angelina Jolie nie była widziana na dywanie w Dolby Theatre, ponieważ nie uczestniczyła w Oscara-2016.

Ceremonia wręczenia nagród - kto był nieobecny?

Wszyscy, którzy oglądali uroczystości w tym roku, zauważyli, że ich tam nie było, a nie tylko Angelina Jolie i Brad Pitt-Oscar-2016 nie zwracali uwagi na Julię Roberts, Sarah Jessicę Parker, Amber Hurd i Johnny'ego Deppa. Również nie było Jennifer Aniston i jej męża Justina Thero, nie przyszedł i Catherine Zeta-Jones z Michaelem Douglasem .

A to nie jest cała lista znanych i kochanych aktorów, którzy byli nieobecni. Próbując zrozumieć powody, dla których celebrytowie nie wzięli udziału w ceremonii wręczenia nagród, wielu sugerowało, że przez długi czas ktoś może mieć dość częstych wydarzeń świeckich. Możliwa przyczyna nieobecności może stać się problemem rodzinnym.

Istnieje jednak możliwość, że aktorzy zignorowali nagrodę, popierając Willa i Jad Smitha, którzy jakiś czas temu ogłosili, że nie wezmą udziału w ceremonii z powodu dyskryminacji rasowej. Namawiali swoich kolegów, aby zrobili to samo. Ale dlaczego Angelina Jolie opuściła czerwony dywan Oscara 2016 z tego samego powodu?

Cote d'Azur

Niedawne wypożyczenie filmu Jolie z tym tytułem nie zakończyło się sukcesem. Angelina nie tylko działała jako scenarzystka, ale także stała się reżyserem. Później media wielokrotnie pojawiały się w publikacjach, w których Angelina Jolie na Oskar 2016 nie będzie obecna. Zgodnie z pogłoskami, Pitt musiał sam uczestniczyć w ceremonii.

W rezultacie obaj byli nieobecni i nadal nie było żadnych uwag na temat powodów nieobecności. Ich przedstawiciele odnosili się do faktu, że aktorzy byli bardzo zajęci.

Problemy w rodzinie "gwiazdy"?

Ostatnia dekada, która zaginęła na torze dywanowym Oscar-2016 Angelina Jolie i jej mąż Brad Pitt niezmiennie posiadali tytuł najpiękniejszej pary Hollywood. Ale najnowsze doniesienia medialne wskazują, że rodzina ma problemy.

W prasie zawsze pojawiają się pogłoski, że stosunki małżonków uległy pogorszeniu, przewidując ich rychły rozwód. Dlatego aktor miał pojawić się tylko na czerwonym dywanie.

Sytuację komplikował fakt, że po niepowodzeniu jej filmu Jolie zaczęła bardzo rzadko pojawiać się publicznie, spędzając coraz więcej czasu w domu. Mówią też, że nie czuje się dobrze, a nawet przestała jeść solidne jedzenie, zastępując ją herbatą z ziół. Rezultatem takich działań jest wyczerpanie ciała i gwałtowny spadek masy ciała.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po roli w filmie
  • Justin Therou jest widziany na randce z nieznajomą
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka

Najprawdopodobniej, aby nawet nie zwrócić uwagi na życie swojej rodziny, para postanowiła nie uczestniczyć w Oscara-2016. Ale wszystko potoczyło się odwrotnie: ich brak spowodował jeszcze więcej pytań, które wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Кейт Бланшетт на красной дорожке 2016 Кейт Уинслет в переливающемся наряде Ralph Lauren Анджелина Джоли и Брэд Питт на церемонии «Оскар» в 2009 году
Анджелина Джоли и Брэд Питт на церемонии «Оскар» в 2012 годуНа красной дорожке Оскара 2012Церемония Governors Awards 2013 Американской киноакадемии
Анджелина Джоли и Брэд Питт на церемонии «Оскар» в 2014 годуАнджелина Джоли, Оскар 2014Анджелина Джоли и Брэд Питт, 2014