Brzydula po rozstaniu z Jegorem Tarabasowem, Lindsay Lohan znalazła ukojenie w ramionach greckiego restauratora Denisa Papageorgiu, ale teraz aktorka ma nowego chłopaka, któremu wydaje się być odwzajemniająca ...

Kolorowy mężczyzna blisko

Początkowo wszechwiedzące zagraniczne media, znikające z perspektywy życia osobistego 31-letniej Lindsay Lohan, nie zauważyły ​​zdjęć aktorki i miliardera imponującymi mięśniami Ha Ji-Yonga.

Возможный бойфренд актрисы Ха Джи-Йонг

Koreański milioner Ha Ji-Yong

Корейский миллионер Ха Джи-Йонг

Instagramowy biznesmen, który dzięki swojej sportowej budowie, otrzymał już pseudonim "Koreański Hulk", jest pełen zdjęć Lohana, który zaczął pojawiać się na jego stronie w sierpniu tego roku.

Кореец Ха Джи-Йонг и Линдси Лохан

Lindsay Lohan i Ha Ji-Yong

Линдси Лохан и Ха Джи-Йонг в ресторане

Sądząc po nich, milioner kulturysta i słynny awanturnik z Hollywood często się widują i podróżując razem prywatnym odrzutowcem Ha Ji-Yong, bawią się w różnych częściach świata. Są zdjęcia i filmy z Mykonos, Dubaju, Ibizy i innych luksusowych kurortów. Co do celebryty, to na jej koncie nie ma ani jednej klatki z dżentelmenem.

Линдси Лохан м ее новый кавалер

Roman i nie inaczej

Po zapytaniu dziennikarze dowiedzieli się, że niemożliwe jest nawiązanie platonicznego związku Lindsay z Ha Ji-Yongiem. Wtajemniczka z wewnętrznego kręgu aktorki potwierdziła, że ​​para spotyka się około czterech miesięcy, ale jeszcze nie zdecydowała o swoich uczuciach względem siebie.

Ponadto Lohan, którego skandaliczne zerwanie z Jegorem Tarabasowem zeszłego lata, od dawna było pokryte przez prasę, delektując się walką i przewozem wartościowych rzeczy pomiędzy byłymi kochankami, nie chce rozgłosu.

Линдси Лохан с друзьями и Ха Джи-Йонгом Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Uczciwie, warto zauważyć, że sam Ha Ji-Yong, który, nawiasem mówiąc, studiował w MGIMO i często dzieje się w Rosji, powiedział, że był tylko bliskim przyjacielem Lindsay. Czy wierzysz w przyjaźń mężczyzny i kobiety wolną od wszelkich zobowiązań wobec innych ludzi?