Życie osobiste wielu celebrytów przechodzi na umysł każdego. Uma Thurman i Quentin Tarantino, którzy przeżyli kilkadziesiąt lat przyjaźni, w końcu stali się szczęśliwą parą, stali się jedną z tak błyskotliwych par. Zawsze była jego muzą i zagrała w najlepszych obrazach. A on, mimo wszystko, był zawsze tam i wspierał ją.

Oczywiście długa przyjaźń i ciepłe stosunki zawsze były powodem do plotek, ale ich romans potwierdzono dopiero po wspólnej obecności pary na 67. Festiwalu Filmowym w Cannes. Aktorka i reżyserka wyglądali na bardzo szczęśliwych, byli nierozłączni i trzymali razem ręce. Ponadto powiedzieli, że para razem wynajęła willę dla dwojga.

Miłość czy przyjaźń?

Oczywiście, po każdej przerwie poważnego związku, każda kobieta chce mieć silne męskie ramię, obok którego zawsze możesz się oprzeć. Przypomnijmy, że aktorka niedawno zerwała z jej narzeczonym, Arpadem Bussonem. Dla Umy Thurman to właśnie Tarantino stał się tym wsparciem. Wielokrotnie udowodnił swoją lojalność i miłość do niej. Reżyser filmowy nigdy nie ukrywał swoich uczuć wobec gwiazdy, a ona czasami odwzajemniała jego uczucia, ale w końcu wybrała innych mężczyzn. W jednym z wywiadów Tarantino oświadczył nawet, że chciałby poślubić takiego, który wygląda jak Uma Thurman.

Dziś Quentin Tarantino i Uma Thurman są oficjalnie wolnymi ludźmi. Dlatego wiadomość o burzliwym romansie bliskich przyjaciół nikogo nie zaskoczyła. Co więcej, fani są zadowoleni, że dwie utalentowane osoby, których losy są ze sobą blisko powiązane, wreszcie się zjednoczyły. Za aktorką, dwa nieudane małżeństwa i jeden rozwiązany zaangażowanie . Quentin Tarantino też, jak dotąd, nic się nie stało.

Czytaj także
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Utalentowany tandem: Leonardo DiCaprio wspierał projekt filmowy Quentin Tarantino
  • Quentin Tarantino skrytykował wypowiedź na temat Romana Polańskiego

Być może tyle lat później los dał im kolejną szansę na szczęśliwą przyszłość.

mad thurman i quentin tarantino1 mad thurman i quentin tarantino2 mad thurman i quentin tarantino3
mad thurman i quentin tarantino4szalony turman i quentin tarantino5mad thurman i quentin tarantino6
mad turman i quentin tarantino7mad thurman i quentin tarantino8szalony turman i quentin tarantino9