Lady Gaga i jej chłopak Cristiano Carino nadal milczą, że przed opracowaniem powieści, więc fani muszą oglądać sielankę w związku małżeńskim, patrząc na swoje zdjęcia w mediach.

Razem 24 godziny

31-letnia Lady Gaga i jej chłopak i pośrednik w niepełnym wymiarze czasu Cristiano Karino praktycznie nie rozstają się. Są nieustannie widziane w sile pracy zespołowej, jednak ciągłe znajdowanie obok siebie nie przeszkadza im. Gdy tylko mają wolną minutę, organizują romantyczne randki dla siebie.

Леди Гага и Кристиано Карино в Малибу

Lady Gaga i Cristiano Carino w niedzielę

Niedzielny wypoczynek

Tak więc w niedzielę Stephanie Germanotta i Cristiano Carino odbyły się w Malibu. Wpadli w obiektywy reporterów opuszczających kawiarnię Starbucks. Para podeszła do samochodu.

Леди Гага и Кристиано Карино выходят из кофейниПевица Леди ГагаЛеди Гага, Кристиано Карино у авто

W jednej ręce wokalistka trzymała szklankę z gorącym napojem, pokazując pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem, a drugą schowała w tylnej kieszeni dżinsów swojego narzeczonego.

Леди Гага и Кристиано Карино в воскресенье

Gwiazda i jej ulubiony menadżer wyglądali stylowo, ubrani w czarne kompozycje.

Леди Гага с бойфрендом Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Gada-wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Tymczasem wtajemniczeni donieśli, że ślub Stephanie i Cristiano, podobnie jak narodziny wspólnych spadkobierców, nie jest daleko. Podobno piosenkarka jest przekonana, że ​​znalazła swojego mężczyznę, z którym zamierza stworzyć pełnoprawną rodzinę z dziećmi i pieczęć w paszporcie. Fani aktorka naprawdę chcą uwierzyć w szczęśliwe zakończenie tej historii miłosnej.