Czasami warto zajrzeć do strony w sieci społecznościowej jakiegoś celebryty, aby zrozumieć, kim jest ta osoba. Na przykład Instagram Emilii Clarke, który dosłownie obudził się znany ze swojej roli w "The Game of Thrones", to zbiór interesujących zdjęć i filmów opowiadających o gwiazdach i świętach.

Актриса делится в своём Инстаграме снимками новогодних каникул

Oczywiście dziewczyna nie mogła przegapić świąt Bożego Narodzenia i udostępniła kilka interesujących zdjęć z subskrybentami. Sądząc po tym, że Emilia była w stanie znaleźć czas na nicowanie, nastąpiła przerwa w pracy nad epickim fantasy.

Wideo opublikowane przez @emilia_clarke

Reckless Weekend

Na najnowszym zdjęciu w swoim profilu Emilia napisała, że ​​w młodości musiała zarabiać dodatkowo z opiekunem. I opiekowała się dwiema dziewczynami naraz, najwyraźniej bliźniakami. Teraz jej osłony stały się prawdziwymi pięknościami, a nawet przewyższały swoją byłą nianią. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że miniaturowa Emilia przypomina Calineczkę o wysokości 1,57 m.

Zdjęcie opublikowane przez @emilia_clarke

Na zdjęciu panna Clark pozuje z byłymi uczniami, którzy są jej krewnymi lub sąsiadami, więc okazało się, że brytyjska aktorka jest jedną z najpopularniejszych członków zespołu pracującego nad Game of Thrones. Niedawno świętowała niewielkie zwycięstwo, 8 milionów osób zapisało się na swoje konto na Instagramie. Dla porównania, jej koleżanka Lena Hidi, która gra w Cersei, nie ma nawet miliona fanów.

Zdjęcie opublikowane przez @emilia_clarke

Na stronie Emilii Clark znaleźliśmy zabawne wideo z lodowiska, które aktorka podpisała coś w stylu: "Tak wygląda jedna osoba na minutę, zanim spadnie na jej piąty punkt".

Czytaj także
  • Jak oblubienica: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
  • Emperia Clark w wywiadzie dla Harper's Bazaar o karierze i nagich scenach z serii Game of Thrones
  • Emilia Clark stała się blondynką

Oczywiście fani doceniają młodą aktorkę za jej bezpośredniość i poczucie humoru.