Kate Middleton nie opuszcza pierwszych stron zachodnich tabloidów. Powód jest dość radosny i pozytywny: pewnego dnia żona księcia Williama została krótko hospitalizowana w szpitalu w Marylebone. Zostało to zgłoszone przez niektóre wydanie australijskie: w murach szpitala Catherine została na krótko i została wypisana do domu. Więc co jest tak radosnego - pytasz? Wygląda na to, że Księżna znów jest na swoim miejscu!

Istnieje założenie, że Kate jest we wczesnym okresie i dlatego cierpi z powodu toksykozy, jak podczas ostatnich dwóch ciąż.

Кейт и принц Уильям

Potwierdzeniem tej wersji może być fakt, że ostatnio brytyjski arystokrata rzadko pojawiał się publicznie. Nie pojawiła się publicznie przez około miesiąc.

Dziwny prezent lub prezent o znaczeniu?

Przypomnijmy, że podczas oficjalnej wizyty w Europie Kate przyznała, że ​​ona i jej mąż myśleli o posiadaniu kolejnego dziecka.

Супругу принца Уильяма выписали из больницы

Pod koniec lipca incydent miał miejsce na przyjęciu w Ambasadzie Brytyjskiej w Polsce, choć Kate mogła z niego łatwo wyjść. Para otrzymała dość dziwny prezent - zabawkę dla dziecka.

Rozważając dar, księżna podziękowała jej i powiedziała, że ​​będzie musiał przy okazji, ponieważ ona i książę William nie zamierzają zatrzymać się na dwójce dzieci. To było pierwsze takie wyznanie z ust Kate Middleton. Wcześniej nigdy nie wyrażała swojego zamiaru zostania matką.

Токсикоз назван главной версией экстренной госпитализации герцогини Кэтрин Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Na niedawnej hospitalizacji nie otrzymał jeszcze oficjalnego zawiadomienia od służby prasowej królewskiego dworu. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie ciąży księżnej.