Nie wszyscy nowocześni rodzice zachodni równie lubią gadżety. Nie wierzysz? Będzie to dla ciebie miła niespodzianka, że ​​księżna Cambridge i jej mąż, książę William, są przeciwni tym, że ich dzieci spędzają cały swój wolny czas bawiąc się zabawkami elektronicznymi. Uważają, że tablety i laptopy szkodzą normalnemu rozwojowi dzieci.

Герцогиня Кэтрин запретит Джорджу и Шарлотте играть в компьютерные игры

Właśnie dlatego para preferuje klasyczne zabawki, które same grały w swoim czasie. Catherine jest pewna: samochody i projektanci mają pozytywny wpływ na rozwój wyobraźni u dzieci i jest to ważne dla kształtowania indywidualności i kreatywności.

Принц Джордж

A co z komputerami? Kate Middleton przyznała, że ​​sama traktuje ich z podejrzliwością.

Принц Джордж Wszystko ma swój czas i miejsce

Nie myśl, że małżonek spadkobiercy brytyjskiej korony jest wsteczny. W żadnym wypadku! 35-letni arystokrata rozumie, że po prostu niemożliwe jest żyć bez postępu w naszym społeczeństwie. Zgadza się, że tablety i laptopy są ważne, ale woli pozostawić im rolę uczenia się. Pani Middleton odmawia przyjęcia urządzeń elektronicznych jako zabawki dla swojej córki i syna.

Принц с принцессой

Jesienią, jak wiadomo, Ulyam i jego rodzina przeprowadzą się do Londynu, do Pałacu Kensington. Obecnie mieszkają w Sandringham, w wiejskiej posiadłości.

Принц Уильям с герцогиней Кембриджской и детьми

Niedawno powiedziała Kate: ona lubi, że dzieci spędzały pierwsze lata życia nie w stolicy, ale poza miastem, na łonie natury. Nauczyli się doceniać jej piękno i spędzali dużo czasu na świeżym powietrzu.

Супруга принца Уильяма хочет, чтобы ее дети развивали свое воображение Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
Принцесса Шарлотта с мамой

Księżna często prowadzi swoje dzieci do Muzeum Historii Naturalnej. Te podróże stymulują ich zainteresowanie otaczającym ich światem. Catherine powiedziała, że ​​Prince George uwielbiał kolekcję działu entomologii. On jest zafascynowany godzinami, może uważać motyle i chrząszcze.