Jak się okazało, Brytyjczycy bardzo kochają Boże Narodzenie. I jest to widoczne nie tylko z powodu zapału, jakie ozdabiają ulice miast i ich domów, ale także dlatego, że zmiany te dotknęły nawet woskowe kopie członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy są w muzeum Madame Tussaud.

Восковые фигуры членов королевской семьи Великобритании в музее мадам ТюссоКриштиану Роналду и Джорджина Родригез

Tacy brytyjscy monarchowie jeszcze nie widzieli

Królowa Wielkiej Brytanii nie widziała jeszcze tak niezwykłego ubioru królowej Elżbiety II i jej krewnych. Monarchowie ubrani w zabawne swetry z symbolicznym nadrukiem. Tak, królowa Elżbieta, próbowała na zielonym swetrze z Lurexem i jej ulubionym zwierzakiem. Kate Middleton i książę William czuli się swobodnie w jednym swetrze dla dwojga, który pokazywał choinki, żołnierzyków i piernika. Książę Harry pozował w kawałku pingwina, a książę Filip nosił sweter z jelonkiem. Ale książę Karol i jego żona, księżna Camille, dostali niezwykłe ubrania - zabawny mundur królewski i marynarkę Świętego Mikołaja. Nawiasem mówiąc, nie tylko ludzie pozowali na wystawie, ale także królewskie corgi i dorgi. Lyubimtsev Elizabeth II jest również ubrana w świąteczne kamizelki w zielonym kolorze.

Члены королевской семьи готовы встречать РождествоКейт Миддлтон и принц Уильям примерили один свитер на двоих

Kate Middleton i Prince William próbowali jednego swetra dla dwóch osób

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!

Swetry na wakacje spowodowały bezprecedensowe zamieszanie

Być może wielu fanów rodziny królewskiej, po opublikowaniu zdjęć w Internecie, uważało, że to żart lub żart, ale w rzeczywistości przebieranie się to kampania charytatywna. Podjęto decyzję o zorganizowaniu personelu Madame Tussauds w celu zebrania funduszy na fundusz charytatywny Save the Children UK. Organizacja ta angażuje się w pomoc starszym obywatelom, którzy w taki czy inny sposób byli związani ze sztuką.

Wystawa z przebranymi członkami rodziny królewskiej otworzyła się dopiero wczoraj, ale już udało się zdobyć serca bardzo wielu. W sieci pojawiło się wielu fanów selfie z różnymi kopiami wosku i wiele pozytywnych komentarzy: "Pracownicy muzeum przeszli przewagę. Niesamowity pomysł. Mam wiele pozytywnych emocji! "," Bardzo słodkie swetry. Podbili mnie. Ja osobiście chcę królową. Corgi jest super. "" Kto dziergał te wspaniałe swetry? Podaj współrzędne ... Książę Harry - przystojny! ", Itd.

Сотрудница музея проводит экскурсиюЗабавные свитера покорили многихПосетителям понравилась затея с переодеванием монарховОбычно королева Великобритании выглядела такВосковая фигура королевы Елизаветы II

Figura woskowa królowej Elżbiety II