Wczoraj w Londynie odbył się koncert charytatywny Royal Variety Performance, który odbywa się corocznie w londyńskiej hali koncertowej Hammersmith Apollo. To wydarzenie zostało zorganizowane przez brytyjską rodzinę królewską przez długi czas, a co roku jeden z nich jest obecny na koncercie. W tym samym roku książę Harry reprezentował monarchów, w tym przyszedł poprzeć artystów i pogratulować wszystkim nadchodzącym świętom Bożego Narodzenia księcia Karola wraz z żoną Camillą.

Герцогиня Корнуольская Камилла и принц Чарльз прибыли на Royal Variety Performance

Duchess z Cornwall Camille i Prince Charles przybyli na Royal Variety Performance

Księżna Kornwalii stała się gwiazdą wieczoru

W tym roku impreza charytatywna Royal Variety Performance przyniosła w tym roku wiele słynnych gwiazd muzyki pop. Wśród nich dziennikarze zdołali nagrać Lady Gagę, Stinga, Robbiego Williamsa, Emily Sande i innych artystów na swoich kamerach. Jednak gwiazdą wieczoru była księżna Cornish Camilla. Para monarchów pojawiła się na schodach Hammersmith Apollo 10 minut przed rozpoczęciem koncertu. Księżna wybrała czerwoną sukienkę z gipiury z pełną spódnicą na to wydarzenie. Obraz jest uzupełniony kolczykami i naszyjnikami z brylantami. Jej mąż był, jak zawsze, ubrany w surowy czarny garnitur i białą koszulę z muszką.

Godne uwagi jest to, że słynny brytyjski komik i gospodarz wieczoru, David Wallace, zdecydował się zagrać na księdzu Charlesie i księżnej Camilli. Po przybyciu wysokiej klasy gości do sali koncertowej David wszedł do holu i zaczął się z nimi zapoznać. Nikt się tego nie spodziewał, ale reakcja monarchów była bardzo pozytywna. Jak przyznał w wywiadzie Prince Charles, ta "sztuczka" Wallama wprawiła go w zakłopotanie, a potem rozśmieszyła.

Королевская чета прибыла за 10 минут до начала концертаБлаготворительный концерт Royal Variety PerformanceВыступление Леди ГагиВыступления Робби Уильямса Czytaj także
  • 16 historycznych zdjęć, których ostrość nawet dzisiaj zniknie!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
  • Od niemowlęcia do pana młodego: 40 zdjęć księcia Harry'ego, z którego nie odwrócisz wzroku!

Duchess Camilla zaskoczyła wszystkich swoim uznaniem

Po zakończeniu programu koncertowego Prince Charles i Duchess Camilla udali się do holu, aby przywitać artystów. Królewska para żartowała i śmiała się przez cały czas, ale zdanie księżnej Kornwalii, "porzuconej" podczas spotkania z piosenkarką Lady Gagą, przyciągnęło uwagę wszystkich:

"Czy wiesz, że jestem do ciebie podobny? Czy wiesz dlaczego? Moje wnuki nazywają mnie Gaga. "

Po tych słowach wokalista wyraźnie się zdenerwował i stał się czerwony, ale nigdy nie znalazł takiej odpowiedzi na takie "dowcipne" stwierdzenie.

Общение королевской четы с артистами после концертаПринц Чарльз пошутил над Робби УильямсомКоролевская чета общается с артистамиГерцогиня пошутила над Леди Гагой