Wydaje się, że związek między 27-letnim Liamem Hemsworthem i jego ukochaną 24-letnią Miley Cyrus osiągnął nowy poziom. Ostatnio młodzi ludzie coraz częściej spotykają się z rodziną. Ostatni weekend nie był wyjątkiem, ponieważ paparazzi udało się nagrać rodzinną wycieczkę do jednej z restauracji Malibu z kamerami.

Лиам Хемсворт и Майли Сайрус

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Ciepłe pozdrowienia w pobliżu Nobu

Celebrity niedzielne popołudnie zaczęło się, gdy Miley i Liam zaprosili mamę Cyrus i jej siostrę Noah do restauracji Nobu. Gwiazdy spotkały się u drzwi popularnego miejsca z gwiazdami i wymieniły ciepłe powitania. Było oczywiste, że Miley na przemian przytula swoją siostrę, a potem matkę. Jeśli mówimy o wyglądzie czwórki, to nie zauważyli żadnego patosu w swoich ubraniach. Miley miała na sobie żółtą koszulę, z której wystukiwał niebieski strój kąpielowy i krótkie sportowe szare spodenki. Liam też się nie ubierał. Do restauracji przyszedł młody mężczyzna w szarych dżinsach i jasnej, jasnej koszuli. Jeśli chodzi o Noah Cyrus, być może była ubrana w ekstrawaganckie. Podczas brunchu dziewczyna pojawiła się w krótkim czarnym topie, ledwo zakrywającym jej piersi, niebieskie, wolumetryczne dżinsy i czarne buty z szorstką podeszwą.

Майли Сайрус со своей мамой

Miley Cyrus z mamą

Майли Сайрус и Лиам Хемсворт возле ресторанаЛиам Хемсворт спешит в ресторанНоа Сайрус

Noah cyrus

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Miley Cyrus marzy o małżeństwie z rannym Liamem Hemsworthem

Dotykanie zdjęć na Instagramie

Po zakończeniu posiłku i załatwieniu spraw wszyscy Liam i Miley wrócili do domu rodziców Hemswortha. Nic nie wiadomo o spożyciu żywności w tym mieszkaniu społeczeństwa, ale Instagram natychmiast uświadomił sobie wizytę Liama, wywołując wiele entuzjazmu wśród fanów tej wspaniałej pary.

Актер Лиам Хемсворт

Aktor Liam Hemsworth

Pierwszym obrazem, który pojawił się na popularnej stronie w sieci społecznej Hemstvorta, był czarno-biały SELFI, na którym pozowali Liam i Miley. Pod zdjęciem aktor złożył następujący podpis:

"Ja i mój mały anioł ...".
Трогательное селфи знаменитостей

Dotyka osobistości sławna

A potem okazało się jeszcze bardziej interesujące. Liam zamieścił zdjęcie swojej ukochanej, w której pokazała nowy tatuaż - słonecznik. Jak wyjaśnił Hemsworth swoim fanom, w ten sposób jego ukochana pokazała wszystkim, że przestrzega wegetarianizmu.

Майли Сайрус с новой татуировкой

Podsumowując, 27-letni aktor zamieścił kilka ujęć samego siebie, w których pozował w maleńkich szortach i czapce baseballowej. Pod tymi zdjęciami Liam napisał:

"Stanąłem pod lodowym prysznicem. Teraz jest czas na zabawę mięśniami w małe spodnie. "
Снимок от Лиама

Migawka z liam

Jak już zapewne wielu z nich zgadło, takie zachowanie celebrytów sugeruje, że harmonia wreszcie dotarła do ich życia. Podczas ich skomplikowanej powieści, która trwa od 2009 roku dla młodych, to prawda, z powtarzającymi się rozstaniem, jest to pierwszy okres, w którym od dawna nie toczą głośnych kłótni, prób i oskarżeń. Ponadto wszyscy fani zauważyli, że Liam i Miley spędzają dużo czasu ze swoimi krewnymi. Mówi się, że prawie każdy weekend w weekendy odwiedzają ich rodzice.

Лиам со своей мамой и Майли

Liam z jego mamą i Miley