Eksperci od mody przez całą noc studiowali toalety gwiazd, w których spacerowali wzdłuż bulwaru Croisette pierwszego wieczoru na festiwalu filmowym w Cannes i rozpoznawali outsiderów kolorowych akcji. Modne zdanie przejęli Kristen Stewart, Susan Sarandon, Carolyn de Maigret, Eva Longoria, Hofit Golan, Victoria Beckham.

Nieuzasadniony moment

Victoria Beckham pojawiła się przed publicznością w gorącym kombinezonie, który ogólnie wyglądał bardzo imponująco. Projektant wszedł na "czarną listę" ze względu na długość jego spodni, które były naciągnięte na buty i zjeżyły się w dół. Vicki została również oskarżona o brak biżuterii na szyi i uszach.

Виктория Бекхэм в Victoria Beckham

Przesiąknięta sukienka

Piękna kombinacja kolorystyczna stroju Hofit Golan zepsuła dziwny wydruk. Z boku wydawało się, że prezenter telewizyjny przypadkowo oblał się atramentem.

Хофит Голан

Niezrozumiałe kieszenie

Kristen Stewart, która uwielbia niedbałość w ubraniach, rozpieszcza ładną spódnicę z nieodpowiednią przezroczystą bluzką z dużymi kieszeniami.

Кристен Стюарт в Chanel

Po prostu z łóżka

Carolyn de Maigret postanowiła pokazać prawdziwy francuski szyk w ubraniach, ale przesadziła. Jej strój przypominał peniuarem i nie pasował do fotokomórki takiego wielkiego wydarzenia.

Каролина де Мегре

Bez talii

Dopasowana kolumienka Eva Longoria kryje w sobie ryzyko nawet dla wysokiej dziewczyny, wizualnie skracając sylwetkę. Dodatkowo pozbawiło to miniaturowej aktorki w talii, dodając jej kilogram.

Ева Лонгория в Pamela Roland
Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Nie uroczyście

Susan Sarandon przyszła na otwarcie w prostym czarnym spodniaku, któremu brakowało elegancji i pompatyczności według standardów festiwalu filmowego. Ponadto aktorka z jakiegoś powodu nałożyła okulary przeciwsłoneczne z czerwonego dywanu.

Сьюзан Сарандон