48-letnia gwiazda filmów amerykańskich i australijskich, Hugh Jackman, znany z ról w filmach "Logan" i "Living Steel", zawsze otwarcie wyrażał swoje uczucia do żony Deborre, Lee Furness. Kolejny powód, by przyznać się do jej namiętnej miłości, to 21 rocznica ślubu.

Хью Джекман и Деборра Ли Фернесс

Hugh Jackman i Deborra Lee Furness

Wzruszająca wiadomość w Internecie

Aby 61-letnia Deborra mogła otrzymać gratulacje, słynny aktor wybrał Instagram. Na swojej stronie w portalu społecznościowym Jackman opublikował migawkę, w której pozował z żoną podczas gry w tenisa i napisał to pozdrowienie:

"Spędziłem 21 cudownych lat blisko ciebie. Jesteś miłością mojego życia. Kocham cię całym sercem. "
Хью Джекман поздравил Деборру с годовщиной

Hugh Jackman pogratulował Deborra w rocznicę

Nie jest jeszcze znane, że Furness odpowiedział na to szczere gratulacje, ale fani nie odstąpili na bok i obsypali aktora komplementami i gratulacjami. Oto kilka recenzji, które można znaleźć na portalach społecznościowych: "20 lat razem jest bardzo fajne. Cieszę się z nich "" Zawsze lubiłem Jackmana. Promieniuje pozytywem i przyzwoitością. Kocham to. Gratulacje z okazji rocznicy ślubu! "," Bardzo miła para, a Jackman jest ogólnie przystojny i wzorowy człowiek rodzinny. Miło na nie patrzeć, "itd.
Поклонники в восторге от Хью Джекмана Czytaj także
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby
  • Mieszkańcy Rosji widzieli wśród znajomych bliźniaczych gwiazd, a to jest bardzo zabawne!
  • Hugh Jackman opowiedział o niecodziennej umowie zawartej z paparazzi podczas reszty

Hugh i Deborra razem przez ponad 2 dekady

Jackman i Furness spotkali się w 1995 roku, kiedy wzięli udział w kręceniu serialu telewizyjnego "Correlli". W tym czasie Deborra była już dość dobrze znaną aktorką w Australii, ale Hugh nie mógł się nią pochwalić. Jackman przypomniał sobie swoją znajomość z przyszłą żoną na Ellen DeGeneres Show w zeszłym roku. Oto słowa, które wypowiedział o Furness:

"Wtedy właśnie zaczynałem karierę aktorską. Oczywiście, wiedziałem, kim była Deborra, ale kiedy zobaczyłem ją obok mnie na planie, byłem strasznie zawstydzony. Dla mnie była nie tylko utalentowaną i autorytatywną aktorką, ale także bardzo piękną kobietą. Przez długi czas nie mogłem sobie z tym poradzić, żeby z nią porozmawiać. I w końcu rozmawiałem z nią kilka zdań. Okazało się, że nie ma nic strasznego. Tydzień później zaprosiłem ją na obiad. Ale nie, nie tylko ona, ale 20 kolejnych osób. To był szalony ruch. Dlaczego to zrobiłem, wciąż nie rozumiem. Tam wypiłem trochę i wyznałem jej miłość. Po wielu latach, kiedy jesteśmy razem, mogę powiedzieć z przekonaniem, że Deborra jest najpiękniejszą i najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła mi się w życiu. "
Деборра Ли Фернесс и Хью Джекман вместе больше 20-ти лет

Deborra Lee Furness i Hugh Jackman są razem od ponad 20 lat.

Деборра Ли Фернесс и Хью Джекман - фото со свадьбы

Ślub aktorów odbył się prawie rok po spotkaniu, w kwietniu 1996 roku. Paru ich dzieci nie ma, ale są dwie adoptowane dzieci. Oskar chłopiec został przyjęty do rodziny zaraz po urodzeniu, w maju 2000 roku, i dziewczyną o imieniu Ava w 2005 roku.

Хью Джекман и Деборра Ли Фернесс с приемными детьми

Hugh Jackman i Deborra Lee Furness z przybranymi dziećmi