Wydarzenia charytatywne w Los Angeles zawsze odbywają się przy wsparciu gwiazd Hollywood i wpływowych ludzi w showbiznesie. Fundacja ALS Walk wielokrotnie zwracała uwagę na problem choroby Lou Gehriga (stwardnienie zanikowe boczne) i zaprosiła wiele aktorek i aktorów do współpracy. W tegorocznym wyścigu charytatywnym wzięły udział Jennifer Garner, Renee Zellweger, Reese Witherspoon i Courtney Cox, której towarzyszyła jej dojrzała córka Koko. Pojawienie się towarzystwa hollywoodzkich przyjaciół na tym wydarzeniu nie było przypadkowe, ponieważ postanowili wesprzeć Nancy Ryder, znaną amerykańską specjalistkę ds. Public relations i, niestety, cierpiącą na tę straszną chorobę.

Актрисы решили поддержать публицистку Нэнси РайдерВо время шествия Association Golden West ChapterКортни Кокс с дочерью поучаствовали в благотворительном забеге-ходьбе

Aparaty uwagi przykuwały do ​​ciąży Jennifer Garner i Reese Witherspoon, a także dojrzałe Coco, córka aktorów Davida Arquette i Courtney Cox. Dziewczyna uczestniczyła wcześniej w wydarzeniach towarzyskich z Courtney, ale tego dnia wszyscy dziennikarze zauważyli, jak zmieniła się Coco. Podczas marszu w Los Angeles uśmiechała się i jeszcze bardziej lubiła swoją hollywoodzką matkę. Koko ma teraz 12 lat, a jej rodzice z niecierpliwością otaczają ją miłością, po rozwodzie jej rodzice utrzymują dobre relacje, a nawet porozumiewają się ze swoimi rodzinami.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
Нэнси Райдер, Рене Зельвегер, Риз Уизерспун и Кортн Кокс Коко с удовольствием сопровождает мать на мероприятиях Рене Зельвегер, Риз Уизерспун и Кортн Кокс

Courtney Cox ma w życiu coś, z czego można być dumnym, mówią fani. Ma udaną karierę jako aktorka, pamiętna rola w kultowym serialu "Przyjaciele", sukcesy reżyserskie i piękna córka Coco Arquette. W ostatnim wywiadzie Courtney podzieliła się:

Wiele przeżyłem w mojej karierze i życiu, więc staram się unikać głupich rzeczy i przechodzić przez wszystkie trudności. Świetnie się razem bawimy. Koki jest zabawny, szalenie słodki i wrażliwy. Możesz być pewien, że wzięła to, co najlepsze od swoich rodziców i pokazać się.
Актриса активно занимается благотворительностьюАктриса души не чает в своей дочериКортни с дочерью