Ponownie, rodzina Kardashian pojawia się na pierwszych liniach wiadomości! Co spowodowało ten szum: nadchodząca dziesiąta rocznica reality show, napad, nowy obraz piękna, chirurgia plastyczna, szczera fotografia, nieudany retusz? W wywiadzie dla magazynu Life & Style Courtney Kardashian przyznała, że ​​jest w ciąży!

Niedawno dowiedziała się o ciążach sióstr Courtney, Chloe czeka na dziecko od swojego chłopaka - koszykarza Tristana Thompsona i 20-letniej Kylie z Travisa Scotta. Równolegle korzystali z usług zastępczej matki, Kim Kardashian i Kanye West. Rodzina obliczyła już przyszłe opłaty z programów reality show, reklam i ekskluzywnych wywiadów, gdy Courtney dołączyła do firmy i przyciągnęła do siebie całą uwagę dziennikarzy.

Кортни Кардашьян

W ostatnim wywiadzie 38-letnia Kourtney ogłosiła swoją ciążę i pragnienie zostania matką po raz czwarty! Ale wiadomości wywołały wiele pytań i wątpliwości dotyczących poprawności informacji. Dziennikarz, który przeprowadzał wywiady z Courtney, przyznał, że najstarsza z sióstr Kardashian-Jenner była w doskonałym nastroju i żartowała z przyjemnością na temat córek sióstr. Impromptu przerodziło się w uznanie ciąży od młodego 23-letniego kochanka Younesa Bendjima.

Кортни с Юнесом Бенджимом

Courtney z Younes Bendzhim

Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Courtney Kardashian opublikowała śmiałe wspólne zdjęcie z młodym chłopakiem
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona
Czy to był żart?

Dziennikarz zapewnił wszystkich, że z Courtney była to udana prowokacja, ale czy rzeczywiście tak jest? Niedawno Younes Bendjim na swojej stronie na Instagramie napisał znacząco, że "on i Courtney mają dobrą wiadomość dla fanów, ale na razie nie będzie ich wyrażał". Dlaczego taka tajemnica i co ma na myśli Bendzim?

Кортни и Юнес