Na początku marca 2016 r. Legendarny zespół rockowy AC / DC z Australii poinformował fanów o tymczasowym przeniesieniu 10 koncertów, które miał dać w USA. Powodem tego był zrujnowany stan zdrowia Briana Johnsona, wokalisty AC / DC.

Axl Rose zmienił Guns N 'Roses na AC / DC

Jednak miesiąc później, po tym raporcie, Brian znalazł zastępcę: był słynnym 54-letnim piosenkarzem Axlem Rose, głównym wokalistą grupy Guns N 'Roses. Na oficjalnej stronie AC / DC pojawiły się wiadomości, że Johnson zaprzestał swoich koncertów w ramach trasy "Rock or Bust" w związku z zaleceniami lekarza. Jak się okazało, ma on poważne problemy ze słuchem, a jeśli nie, aby rozpocząć pilne leczenie, może wystąpić głuchota.

Aby wesprzeć legendę rocka, grupa opublikowała bardzo wzruszające słowa na swojej stronie internetowej: "Życzymy Brianowi wszystkiego najlepszego i, oczywiście, szybkiego powrotu do zdrowia. Niech wszystkim jego dalszym staraniom towarzyszy sukces. Bardzo ważne jest, aby grupa zakończyła tę światową trasę do końca, ale nie możemy i nie możemy zabronić Johnsonowi poddania się leczeniu. Jednak udało nam się rozwiązać ten problem, a wycieczka wkrótce będzie kontynuowana. Nie mniej legendarny muzyk zajmie miejsce Briana: Axl Rose, wokalista Guns N 'Roses. On, ku naszemu wielkiemu zadowoleniu, zgodził się pomóc nam w tej trudnej sytuacji, a jeden z tych dni dołączy do grupy jako solista. "Wszystkie koncerty, które zostały odwołane w USA zostaną ponownie powołane, a fani grupy będą mogli w pełni cieszyć się pracą nowej kompozycji. legendy skalne.

Czytaj także
  • Kate Hudson, Nicolas Cage i wielu innych na koncercie Guns N'Roses
  • Frontman zespołu rockowego AC / DC traci słuch!
  • Helen Mirren wygłosiła przemawiającą przemowę podczas ceremonii rozdania dyplomów na Uniwersytecie w Tulane

AC / DC - światowej sławy muzycy

Grupa australijska powstała w 1973 roku. Przez lata swojego istnienia zyskała światową sławę i znalazła się w gronie legend hard rocka wraz z Deep Purple, Queen i wieloma innymi.

W ciągu ostatnich kilku lat AC / DC doświadczyło zmian personalnych. Z powodu problemów zdrowotnych opuścił zespół Malcolm Young, gitarzysta rytmiczny i współzałożyciel zespołu. Następnie AC / DC pożegnało się z perkusistą Philem Radem, którego sąd uznał za winnego posiadania narkotyków. W tej chwili w zespole pozostaje tylko jedna osoba, która stała u jej źródła, gitarzysta Angus Young.

 Брайан Джонсон Группу покинул Брайан Джонсон Брайан Джонсон и Ангус Янг в молодости
Концерты группы собирают многотысячные залы фанатовЭксл РоузЭксл Роуз в молодости