Jaden Smith ma dopiero 19 lat, a młody człowiek realizuje swoje marzenia! Ma udaną karierę modelek, aktorstwa i śpiewu, a także, jak to niedawno stało się znane, udział w inicjatywach ekologicznych i charytatywnych. W 2015 roku, jako nastolatek, młody człowiek zaproponował swojemu ojcu rozpoczęcie produkcji wody butelkowanej, ale wraz z wprowadzeniem innowacyjnych technologii. Wynik przekroczył wszelkie oczekiwania i nadszedł czas, aby rozpocząć kampanię PR nowej marki Just!

Актер поддержал сына

Will Smith, słuchając propozycji syna i uznając to za interesujące, zainwestował znaczną kwotę w rozwój ekologicznych butelek i produkcję oczyszczonej wody. Według samego aktora nie był całkowicie pewien sukcesu i opłacalności produkcji, więc przez długi czas utrzymywał swój projekt w tajemnicy przed wszystkimi. Teraz, widząc rezultat ciężkiej pracy, Will Smith ujawnił karty i otwarcie poparł swojego syna i jego pomysł na innowacje środowiskowe.

Джейден занимается продвижением бренда

Teraz stało się jasne, że ulubiona woda Jaden Smitha jest jego projektem biznesowym! Młody człowiek aktywnie promuje i reklamuje wodę butelkowaną, a ostatnio wprowadził linię smakową.

Smith jest dumny i mówi, że jego syn myśli o ekologii od 10 roku życia. Jako chłopiec, Jaden zainteresował się surfingiem i zobaczył straszliwy stan oceanu, jego ogromne zanieczyszczenie plastikiem i butelkami:

"Nasz projekt narodził się dzięki Jadenowi i jego miłości do oceanu. Na początku było to marzeniem, teraz jest udanym eko-biznesem. Nie tylko promuje markę, ale także prowadzi rozmowy w amerykańskich szkołach na temat znaczenia ekologii, globalnych zmian klimatycznych, szkodliwych emisji do atmosfery i, oczywiście, zanieczyszczenia oceanów. Wspieram go we wszystkich staraniach i cieszę się, że się nie mylę. Bardzo ważne jest inspirowanie i kierowanie młodymi ludźmi w tak ważnych sprawach i znajdowanie rozwiązań problemów środowiskowych! "
Юноша проводит открытые лекции для школьников Czytaj także
  • Sukienka i teoria względności: jak Jayden Smith był krytykowany w sieci
  • Artysta trolluje gwiazdy "zakrzywionymi portretami", a Internet jest nim zachwycony!
  • Jak robot Sophia odrzucił zaloty Willa Smitha?

Smith uważa, że ​​inwestując w opracowanie nowego pojemnika na wodę wykonanego z papieru i niewielkiego dodatku plastiku, pomógł ekologii planety. W przyszłości Will i Jaden Smith zamierzają zaangażować się w wydawanie szkolnych i dziecięcych mebli.