Córka słynnych rodziców, Alec Baldwin i Kim Basinger, Irlandia Baldwin, od najmłodszych lat, dostała wszystko, o czym marzyła, ale wciąż nie zdecydowała, co chciałaby zrobić.

W międzyczasie 20-letnia dziewczynka chodzi na imprezy i wychodzi, a aby znaleźć się w centrum uwagi wszystkich, tworzy śmieszne stroje.

Odważnie, szczerze, ale bez smaku

W tym czasie Island postanowił zaszokować Hollywood Beau Monde podczas prezentacji gry wideo Fallout 4. Na imprezie odbywającej się w Los Angeles, gwiazda dziedziczka nosiła absurdalny strój. Jej sukienka składała się z dwóch części - biustonosza i halki, które były ze sobą połączone.

Dziwny widok

Według opinii publicznej, oprócz niezrozumiałego kroju i nieudanego koloru, ubranie miało inną poważną wadę - był to mały Baldwin. Obecni ze złośliwością oczekiwali, gdy klatka wyspy wyskoczy z góry, ale piękno nie sprawiało im takiej przyjemności.

Ponadto dziewczynka odzyskała znacznie i goły brzuch zdradził dodatkowe kilogramy.

Warto zauważyć, że wyspa nie myliła jej wyglądu, uśmiechnęła się i, oczywiście, poczuła się jak królowa.

Дочь Алека Болдуина и Ким Бесинджер в странном нарядеПлатье девушки напоминало бюстгальтер с прикрепленной к нему юбкойАйленд продемонстрировала многочисленные татуировки
Czytaj także
  • Ireland Baldwin - New Guess Face
  • Irlandia Baldwin przypomniała swojemu ojcu na scenie, że dziesięć lat temu nazwał ją "świnią"
  • Irlandia Baldwin odpowiedziała na krytykę bodysheymery

Rodzice dziecka-gwiazdy

Dziewczyna od najmłodszych lat stale porównywała ją ze swoją piękną matką Kim Basinger i uroczym ojcem Aleciem Baldwinem. Niestety, porównanie nie było na jej korzyść. Wyspa nie posiadała ani seksownej i szczupłej sylwetki Kim, ani charyzmy i magnetyzmu Alika.

Rodzice, którzy rozwiedli się w 2002 roku i nie mogli dzielić wyspy przez długi czas, patrzą na córkę z obawą i nadzieją, że się odnajdzie.

Болдуин одевает на себя странные вещи Хотя умеет выглядеть элегантно Айленд со своими звездными одногодками — Кендалл и Кайли Дженнер
Алек любит по воспитовать взрослую дочьПрирода не наделила ее стройностью КимДевушка попробовала себя в качестве модели