Ceremonia wręczenia muzycznej dorocznej nagrody Grammy 2016 stała się prawdziwym triumfem nie tylko w świecie show-biznesu, ale także w dziedzinie trendów mody. Oprócz urzekających występów i nieoczekiwanych muzycznych niespodzianek, które przygotowały nominowanych, wydarzenie wypełniło się najbardziej niesamowitymi obrazami. Pomimo faktu, że od ceremonii wręczenia nagród minął cały miesiąc, prasa nie przestaje hałasować o nagłówkach o strojach gwiazd na Grammy 2016. Co mogę powiedzieć, sprawdźmy najlepsze i najgorsze sukienki Grammy 2016?

Najlepsze stroje Grammy 2016

Trzeba przyznać, że Grammy 2016 w ogóle nie wyróżnia się klasyką strojów wieczorowych w pełnym wymiarze, jak to zwykle zakłada się w publicznych ceremoniach. Pomimo prośby organizatorów o ubiór z zachowaniem gwiazd, nie wszyscy artyści traktowali to poważnie. Właśnie dlatego ceremonia rozdania nagród Grammy 2016 została wypełniona najbardziej niesamowitymi strojami, które sprawiały wrażenie różnorodnych stylów. Najpierw omówmy najlepsze zdjęcia gwiazd.

Selena gomez . Jednym z najbardziej eleganckich i kobiecych był strój młodej aktorki Seleny Gomez. Poszła na czerwony dywan w granatowej wieczorowej sukni z dopasowanym krojem, uzupełniona bocznymi rozcięciami, małym pociągiem i wspaniałym wystrojem w sukience.

Селена Гомес Грэмми 2016

Krissy Taygen . Egzotyczny model Krissy Teigen bardzo subtelnie i wdzięcznie podkreślił ciężarny brzuch z piękną białą sukienką na podłodze z naszywaną peleryną z półprzezroczystego tiulu.

Крисси Тейген Грэмми 2016

Adele . Brytyjska piosenkarka Adele zaskoczyła wszystkich swoim tradycyjnym wyborem strojów. Klasyczna czarna sukienka z naciskiem na talię i swobodnym obszyciem bardzo umiejętnie podkreślała fakt, że aktorka schudła.

Адель Грэмми 2016

Tory Kelly . Jedną z najbardziej eleganckich strojów była długa sukienka w kolorze zielonym, którą zademonstrował amerykański piosenkarz Tory Kelly. Asymetryczna kokietka i luźna spódnica doskonale ukryły nadmierną pełnię aktorki.

Тори Келли Грэмми 2016

Taylor Swift . Najbardziej zapadającym w pamięć był piosenkarz Taylor Swift. Gwiazda wyszła w miniaturowym szczycie bez pomarańczowego shleek i szerokiej satynowej spódniczki na podłodze w kolorze fuksji. Frank na tyle zdecydowany wciąż patrzył na szczupłą sylwetkę Taylora elegancko i wytwornie.

Тейлор Свифт Грэмми 2016

Ciara . Amerykańska piosenkarka Ciara podkreśliła swoje egzotyczne pochodzenie piękną sukienką w stylu latynoamerykańskim. Strój w czarno-białej kombinacji został uzupełniony wysokim dekoltem do uda i szczerym flirtem na cienkich oczkach.

Сиара Грэмми 2016

Najgorsze nagrody Grammy 2016

Gwiazdy, które zademonstrowały absolutny zły gust Grammy 2016 wybierając strój, nie zostały również zignorowane.

Demi lovato . Elegancki garnitur formalny ze spódnicą w wysokim kołnierzu sprawiał, że Demi Lovato wyglądał śmiesznie. Nie wiadomo, czy rozmiar się nie zmieścił, czy też pomysł się nie powiódł.

Деми Ловато Грэмми 2016

Lady Gaga . Oburzona piosenkarka Lady Gaga nie zachwiała swoją reputacją jako niezwykła osoba. Miała na sobie jasnoniebieską sukienkę, której model przypominał płaszcz. Sandały na wysokim obcasie i ognista fryzura wokalisty nie wyglądały na bogate w jasnoczerwony kolor z jasnym strojem.

Леди Гага Гремми 2016

Nicole Trunfio . Australijski model mógł wyglądać elegancko w spodniach z dyskotekami. Ale wyraźnie zawiodła.

Николь Трунфио Грэмми 2016

Dencia . Jednym z najbardziej bez smaku był strój piosenkarki popowej Dencia. Jej gorące różowe romper z miękkimi kociętami Hello Kitty było szalone.

Денсиа Грэмми 2016

Leicester Cowan . Gdzie pojawił się drobny Lester Cowan, kiedy wybrała klasyczny szlafrok jako sukienkę na ceremonię? W końcu on po prostu powiesił się na tym!

Лестер Коуэн Грэмми 2016
Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na zdjęciu potwora na wakacjach 3
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze piosenkarce
  • Futrzane klapki z gwiazd: Jennifer Lawrence i Selena Gomez na ulicach wielkich miast

Joy Villa . Ukończono listę najgorszych zdjęć Grammy 2016 to początkująca afroamerykańska piosenkarka Joy Villa ze swoją stalową szkieletową sukienką, a raczej jej nieobecność.

Джой Вилла Грэмми 2016