Festiwal muzyki Coachella w Kalifornii już dawno uzyskał status rodziny - od ponad 18 lat organizatorzy zgromadzili około 90 tysięcy gości, w tym gwiazdy! Niesamowity strumień ludzi gromadzących się na wystawach sztuki i rzeźby na wolnym powietrzu, tańczących i bawiących się przez trzy dni. W tym roku w festiwalu wzięła udział rodzina supermodelki Victoria's Secret Alessandra Ambrosio. Podczas gdy na scenie występował mąż modelki Jamie Mazur, ośmioletnia córka i mąż chodzili i bawili się, co przyciągnęło uwagę wszechobecnych paparazzi!

На сцене фестиваля Coachella

Na scenie festiwalu Coachella

Alessandra nie jest po raz pierwszy na festiwalu Coachella, więc nic dziwnego, że wraz z nią jej córka została uczestnikiem tego muzycznego wydarzenia! Scena w Palm Springs zadebiutowała dla małej córki Ana, nie tylko słuchała indie rockowych zespołów, ale także występowała jako uczestnik festiwalu, wykonując piosenkę wenezuelskiego piosenkarza Devendry Banhart. Nie uwierzycie, ale muzyczny impromptu wsparli nie tylko ojciec dziecka Jamie Mazur, ale także publiczność z burzą oklasków. Film natychmiast pojawił się na portalach społecznościowych, czyniąc z młodego performera bohaterkę festiwalu Coachella.

Выступление Анны на сцене

Występ Anny na scenie

Дочь Анна
Czytaj także
  • To nie jest opady śniegu: Alessandra Ambrosio i Gigi Hadid w lekkiej odzieży w Nowym Jorku
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Alessandra Ambrosio zerwała z ojcem swoich dzieci po 13 latach związku

Supermodel przyznał, że wraz z nadejściem córki i syna radykalnie zmieniła swoje życie i pracę. Wcześniej Alessandra lekkomyślnie rzucała się na eksperymenty, zgadzając się na szczere sesje zdjęciowe, ale teraz dokładnie monitoruje format strzelania i, oczywiście, figurę! Teraz, zgodnie z supermodelką, jest absolutnie zadowolona z wyniku, ale nie zawsze była:

Jeśli dojdziesz do złudzenia, że ​​z łatwością możesz przywrócić starą figurę po porodzie, a zwłaszcza drugą, to ... lepiej o tym zapomnij. Twoje ciało zmieniło się na zawsze! Wcześniej nie myślałem o figurze, nie robiłem tego specjalnie, akceptując siebie takim, jakim jestem, teraz moje ciało jest codzienną i świadomą pracą, z której jestem dumny. Przyznaję szczerze, ale wyniki moich treningów bardziej niż mi odpowiadają, moje ciało jest w lepszej formie niż wcześniej!
Алессандра Амбросио

Alessandra Ambrosio

Nie możemy nie zgodzić się z Alessandrą Ambrosio, jej strój w krótkich spodenkach i nieskazitelna figurka przyciągnęły nie mniejszą uwagę na festiwalu niż występ jej ośmioletniej córki!