Gwiazda serii "Beverly Hills, 90210" i "Charmed", która została zdiagnozowana z rakiem tego lata, została opublikowana po wydaniu tej informacji.

Rozczarowująca diagnoza

44-letnia Shannen Doherty z powodu problemów z uzyskaniem ubezpieczenia zdrowotnego przez długi czas nie ukończyła pełnego badania lekarskiego. Dlatego rak piersi nie został wykryty we wczesnym stadium.

Według insider, aktorka przeszła chemioterapię. Nie ma wiarygodnych informacji na temat jej mastektomii.

Do niedawna fani Doherty musieli tylko domyślać się, jak czują się ich zwierzaki.

Nadzieja na odzysk

Niedawno aktorka Hollywood, ubrana w skromną, ale stylową sukienkę z wyciętymi plecami Very Wang, przybyła na uroczyste przyjęcie Baby2Baby. Shannon uśmiechnęła się i nie chowała przed kamerami. Oczywiście choroba wpłynęła na jej wygląd. Oczy artysty były zmęczone, była wyraźnie starsza.

В конце августа у актрисы обнаружили рак грудиШеннен решилась выйти на публикуБолезнь оставила заметный след на ее внешности
Еще совшем недавно актриса выглядела свежо и молодо Шеннон в роли Бренды Уолш в культовом телесериале «Беверли-Хиллз, 90210»Прю Холливелл из  сериала «Зачарованные»
Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka

Gala Baby2Baby 2015

Podczas uroczystości charytatywnych w celu uzyskania pomocy dla rodzin o niskich dochodach z dziećmi, wzięli udział: Reese Witherspoon, Gwen Stefani, Jessica Beale, Rosie Huntington-Whiteley, Courtney Kardashian, Kerry Washington, Jessica Alba i inni. Podczas imprezy organizatorzy nagrodzili Waszyngton za aktywną i bezinteresowną działalność charytatywną.

Керри Вашингтон Джессика Альба и Гвен Стефани Кортни Кардашьян