Amerykańska aktorka Shannen Doherty doznała ostatnio raka piersi. Walka z tą straszną chorobą trwała 2 lata, ale leczenie dobiegło końca i nastąpiła długo oczekiwana remisja. Wczoraj Shannen opublikowała interesujący post w sieci społecznościowej, mówiąc, że w końcu mogła powrócić do procesu filmowania z serii "Deadly Attraction".

Шеннен Доэрти

Shannen Doherty

Post Doherty na Instagramie

46-letnia Doherty opublikuje wiadomości, ponieważ zawsze zdecydowała się użyć swojej strony na Instagramie. To na niej opublikowała wiele postów dotyczących jej choroby. Ci, którzy śledzili rozwój wydarzeń życiowych słynnej aktorki, wiedzą, że esej był zwykle smutny, ale ostatecznie Shannen napisał bardzo dobrą wiadomość. Oto kilka słów w poście:

"Jestem bardzo szczęśliwy, że moi fani donoszą, że dzisiaj pojawiłem się na planie serialu telewizyjnego" Lethal Attraction ". Dla mnie jest to bardzo pożądany i ekscytujący moment. Od dwóch lat walczę o swoją przyszłość, martwiąc się, że jako aktorka mogę zostać zapomniana lub zastąpiona. Jak jednak widać, tak się nie stało i pomyślałem, że wyglądam jak rocznik samochodu. Ford Shelby, który przez długi czas stał w garażu, został wreszcie przywieziony. Nie zaczął się od razu, ale kiedy silnik się rozgrzał, zaczął wykonywać swoje funkcje - iść naprzód. Jechał ulicą i wszyscy na niego patrzyli, podziwiając jego wygląd, ponieważ wciąż jest najlepszy! Jestem wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mi przezwyciężyć ten trudny okres w moim życiu. Podziękowania dla twórców "Deadly Desire" za cierpliwość, pracę i nadzieję, że powrócą do projektu. "
Шеннен Доэрти вернулась к работе Czytaj także
  • Shannen Doherty pokazała odrastające loki
  • Aktorka Shannen Doherty ma długo oczekiwaną remisję raka
  • Shannen Doherty po raz pierwszy pojawiła się publicznie po wieści o wyzdrowieniu z raka

"Zabójcza atrakcja" ukaże się na ekranach w 2018 roku

Pierwszy odcinek serialu "Deadly Attraction" został zabrany pod koniec ubiegłego roku. Wtedy to Doherty zakończyła kolejną kurację i próbowała wrócić do planu. Potem, jedyne zdjęcie Shannena pojawiło się w sieci, w której została wymyślona i zmieniona w swoją postać. O tym, kto zagra w Doherty, gdy informacje nie są obecne. Według firmy produkcyjnej, która zajmuje się produkcją "Mortal attraction", widz będzie mógł zobaczyć zdjęcie w 2018 roku.

Шеннен в образе своей героини

Jeśli chodzi o samą serię, będzie to telewizyjna wersja taśmy o tej samej nazwie, która ukazała się w 1989 roku. Następnie w filmie główne role zagrały Christian Slater i Winona Ryder.

Доэрти перенесла рак груди

Doherty cierpiał na raka piersi