Święta Bożego Narodzenia w wielu gwiazdach kończą się na różne sposoby: niektóre otrzymują nagrody na "Złotych Globach", podczas gdy inne odpoczywają z rodziną. W kategorii tego ostatniego pojawił się aktor Channing Tatum, który udostępnił użytkownikom sieci zdjęcie swojej ukochanej żony, aktorki Jenny Devan-Tatum.

Ченнинг Татум и Дженна Деван

Channing Tatum i Jenna Devan

Niedzielne gwiazdy obrazu "Krok naprzód"

Znajomość przyszłej pary Tatum miała miejsce na planie słynnej taśmy "Step Forward" w 2005 roku, ale do tej pory związek pary nie stracił swojej pasji. Pokazują to nie tylko liczne wywiady z aktorami na temat seksu między nimi, ale także szczere zdjęcia.

Niedzielny poranek rozpoczął się od tego, że Jenna opublikowała na swojej stronie w Snapchat kilka słów o tym, co zrobi dziś wieczorem:

"Mamy kilka puszek mrożonego jogurtu z Chenningiem. Chcemy zorganizować domowe spotkanie. Myślę, że będzie bardzo fajnie! ".

O tym, jak minął planowany wieczór, nie jest jeszcze znany, ale Tatum postanowił o tym wszystkim powiedzieć wszystkim spragnionym fanów, opublikował w sieci społecznej ciekawe zdjęcie swojej ukochanej. Na nim została przedstawiona śpiąca Jenna i zupełnie naga. Pod zdjęciem Channing zrobił następujący napis:

"Najlepszy czas to czas snu!".
«Самое лучшее время – это время сна!»

"Najlepszą porą jest spać!"

Nietrudno sobie wyobrazić, że w godzinę po pojawieniu się w Internecie fotografia zyskała 180 000 polubień, nie wspominając o licznych odpowiedziach na Devan. Mogli znaleźć następujące słowa: "Jenna jest piękna! Bardzo piękny obraz! "," Nie można oderwać się od zdjęcia. Bardzo apetycznie! "," Zjem to ... "itp.

Czytaj także
  • Osoby wtajemniczone odpowiedziały na pytanie: dlaczego Channing Tatum i Jenna Devan się rozdzieliły?
  • Channing Tatum i Jenna Devan są hodowane
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi

Tatum i Devan nie ukrywają swoich uczuć

Pomimo faktu, że małżeństwo Channinga i Jenny ma już 7 lat, a wychowują 3-letnią córkę Everly'ego, aktorzy nadal cieszą się sobą w łóżku. W swoim ostatnim wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan, Devan skomentował życie intymne:

"Mam niesamowity seks z Chenningiem. Jest bardzo emocjonalny i różnorodny. Za każdym razem, kiedy to się dzieje, doświadczam czegoś nowego. Już jakoś powiedziałem, że chodziło o seks i większość naszych relacji została zbudowana. Być może nie będzie dla wielu jasne, ale taki układ jest odpowiedni dla nas. Pod wieloma względami wynika to z tego, że jesteśmy tancerzami i jesteśmy w stanie posiadać nasze ciała. Cieszymy się cielesną bliskością i to jest w porządku. "
Ченнинг и Дженна вместе почти 12 лет, но по-прежнему безумно любят друг другаДеван с дочерью Эверли

Devan z córką Everly

Чаннинг и Дженна - танцоры, поэтому телом владеют в совершенствеЧеннинг Татум и Дженна Деван в картине «Шаг вперед»

Channing Tatum i Jenna Devan w filmie "Step Forward"