Silne hollywoodzkie związki zawodzą jedna po drugiej! Channing Tatum i Jenna Devan, których związek trwa dwanaście lat, z czego dziewięciu małżonków żyło w małżeństwie, doniosły o niesamowitej (z minusem) wiadomości ...

To oficjalne

Dzisiejszy poranek nie zaczął się od bardzo szczęśliwych wiadomości. 37-latkowie Channing Tatum i Jenna Devan, która była idealną i bardzo namiętną parą, ogłosili zamiar rozwodu.

Пара Ченнинг Татум и Дженна Деван

Channing Tatum i Jenna Devan

Zdając sobie sprawę, że szycie w worku nie może być ukryte, Channing i Jenna, które wychowywały córkę Everly'ego, która w lecie ma 5 lat, postanowiły poinformować opinię publiczną o swoim rozstaniu osobiście, nie chcąc, aby dziennikarze robili to za nich.

Ченнинг Татум и Дженна Деван с дочерью в декабре 2017 года

Channing Tatum i Jenna Devan z córką w grudniu 2017 r

Aktor i tancerz jednocześnie opublikowali na swoich stronach w sieciach społecznościowych ten sam list, w którym powiedzieli o podjętej decyzji.

Ченнинг Татум и Дженна Деван две недели тому

Channing Tatum i Jenna Devan dwa tygodnie temu

Wzajemne pragnienie

W oświadczeniu już byli małżonkowie powiedzieli:

"Hej, świat! Więc ... Mamy coś, co chcielibyśmy powiedzieć. Oczywiście, jesteśmy cudowni, że powinniśmy dzielić się osobistymi rzeczami ze wszystkimi, ale to są koszty życia, które wybraliśmy, które lubimy ... Żyjemy w niesamowitym momencie, ale jest to również czas, kiedy prawda może być łatwo zniekształcona. Więc chcemy powiedzieć prawdę, więc wiesz ... Postanowiliśmy podzielić się jako para. Zakochaliśmy się w bardzo długim czasie, spędzając razem ekscytującą podróż. Absolutnie nic się nie zmieniło, wciąż kochamy, ale piękna przygoda miłości prowadzi nas na różne drogi. W naszej decyzji nie ma tajemnic i nieprzyzwoitych wydarzeń. Dwaj najlepsi przyjaciele zdali sobie sprawę, że nadszedł czas, aby pomóc sobie nawzajem stać się jeszcze szczęśliwsi. Pozostajemy jedną rodziną i zawsze będę kochającą i wierną Mamą i Tatą dla Everly. Nie będziemy już komentować tego. Dziękujemy wszystkim za poszanowanie naszej prywatności. Z miłością do wszystkich, Channing i Jenny. "
Заявление Ченнинга Татума и Дженны Деван

Oświadczenie Channinga Tatuma i Jenny Devan

Дженна Деван в этот понедельник

Jenna Devan w ten poniedziałek

Czytaj także
  • Osoby wtajemniczone odpowiedziały na pytanie: dlaczego Channing Tatum i Jenna Devan się rozdzieliły?
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
  • Jenna Devan opowiedziała o życiu intymnym z Chenningiem: "Nie mamy harmonogramu"

Przypomnijmy, że Tatum i Devan spotkali się w 2006 roku, pracując nad filmem "Krok naprzód". W 2008 roku Channing zadzwonił do Jenny, by wziąć ślub. Ślub zakochanych zmarł w lipcu 2009 r. W Malibu.

Свадьба Ченнинга Татума и Дженны Деван

Ślub Channing Tatum i Jenny Devan