25-letni Ed Shiran, którego utwory ponownie znalazły się na szczycie listy przebojów, stał się gościnnym talk-show The Breakfast Club, w którym mówił o swojej pracy i sekretem utraty wagi.

Czas schudnąć

Rok temu Ed Sheeran ogłosił, że zamierza zrobić sobie przerwę w muzycznej karierze. Wykonawca dużo podróżował, mieszkał w różnych krajach przez długi czas i pozwalał sobie na lenistwo. Odpoczynek i niezdrowe menu, składające się z pizzy i piwa, negatywnie wpłynęły na wygląd artysty. Według niego zdał sobie sprawę, że nadszedł czas, aby wydać alarm, gdy stał się dwa razy większy:

"Bokserki bokserskie - to jedyna rzecz, w której się mieszczę."

Ed musiał przyznać, że jego rzeczy nie usiadły po umyciu ...

Эд Ширан год назад

Ed Sheeran rok temu

Эд Ширан на Грэмми в феврале 2016 года

Ed Sheeran na Grammy w lutym 2016 r

Zdając sobie sprawę, że pilnie potrzebuje schudnąć, rudowłosy artysta zwrócił się do dietetyka i poszedł do sportu. O tym zaktualizowanym Ed Sheeran, który po przerwie wrócił na scenę, powiedział w porannym audycji The Breakfast Club.

Czytaj także
  • Ed Shiran dał swoją gitarę, aby pomóc fanowi zebrać pieniądze na leczenie
  • Ed Shiran planował wybudować kaplicę w swojej posiadłości
  • Ed Sheeran potajemnie ożenił się

Sekret odchudzania

Zauważalnie cieńszy wokalista pojawił się w studio talk-show, energiczny i pełen siły, a jednocześnie wyglądał świetnie. Jak się okazało, wokalista pozbył się 25 kilogramów nadwagi!

музыкант

Ed Shearan wyraźnie stracił na wadze

звезда

Sheeran przyznał, że ze względu na szczupłą sylwetkę praktycznie przestał pić swoje ulubione piwo, chociaż nigdy nie wyobrażał sobie życia bez tego spienionego napoju. Teraz Ed tylko czasami pozwala sobie na pominięcie szklanki piwa. Poza tym działalność koncertowa bardzo efektywnie spala nadmiar tłuszczu, a ponieważ jest z powrotem w szeregach, nie boi się poprawić!

Эд Ширан после длительного перерыва вернулся к поклонникам

Ed Sheeran, po długiej przerwie, wrócił do fanów

артист