Roman Vanessa Paradis i francuski autor zdjęć Samuel Benshentri nie są dla nikogo tajemnicą, ale kochankowie do niedawna nie okazali swojej miłości, nie pojawiając się razem na czerwonym dywanie ...

Uczucia na planie

Pocieszając i wspierając swojego byłego cywilnego męża, ojca jej dzieci, Johnny'ego Deppa, który doznał skandalicznego rozwodu z Amber Heard, 44-letnia Vanessa Paradie, wbrew oczekiwaniom, nie spieszyła się z jego ramionami, aw październiku ubiegłego roku znalazła sobie nowego chłopaka.

44-letnia reżyserka i scenarzystka Samuel Benshetri stała się wybraną aktorką, którą poznała w pracy, odgrywając główną rolę w swoim filmie Pies.

W pełnej paradzie

Paradis i Benshentri nie reklamują swojego życia osobistego, więc fani zeszłego weekendu musieli zadowolić się zdjęciami kochanków, którzy stworzyli paparazzi. W niedzielę Vanessa i Samuel w końcu zdecydowali się wyjść, znajdując odpowiednią okazję.

Ванесса Паради и Самюэль Беншетри в Локарно

Vanessa Paradis i Samuel Benshetri w Locarno

Dove razem przybyli na festiwal filmowy z okazji 70. rocznicy Festiwalu Filmowego w Locarno, który odbywa się obecnie w Locarno w Szwajcarii, aby zaprezentować swoje nowe wspólne prace jury.

Пара Ванесса Паради и Самюэль Беншетри

Na konferencję prasową Paradis wybrał fioletowy kombinezon z kwiecistymi wzorami Chanel i jasnym pokazem wieczorowych ubrań i zamienił się w długą, ciasną czarno-białą sukienkę podkreślającą jej kruchość.

Ванесса Паради и Самюэль Беншетри  вышли в светLocarno Film Festival Ванесса Паради и Самюэль Беншетри Czytaj także
  • Lily-Rose Depp i Ash Steimest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Vanessa Paradis i jej narzeczony Samuel Benshetri odwiedzili zakupy w Los Angeles
  • Vanessa Paradis poślubia swojego ukochanego Samuela Benshetri

Benshentri, który ubrał się, by dorównać swojemu towarzyszowi, nie zostawił gwiezdnej dziewczyny.

Самюэль Беншетри и Ванесса Паради на  Locarno Film FestivalВанесса Паради и Самюэль Беншетри на кинофестивале