Teraz cała uwaga skupia się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Oprócz interesującego programu i wielu sławnych osób, publiczność może zobaczyć fotokomórki z dowództwem filmu i wykonawcami. Na premierze filmu "American Cutie" aktorzy wyszli jeden po drugim na czerwony dywan, pozując do fotografii, ale zostali przyćmiani przez Shia LaBeoufa, który grał jedną z głównych ról w tym filmie.

"American cutie" - świat szalonej zabawy

Hollywoodzki aktor Shia LaBeouf jest znany wielu jej dziwactwom. Jego głównym "chipem" jest chodzenie po ulicach miasta z widelcem w ustach i jedzeniem w rękach. W tej formie aktor był wielokrotnie zauważany nie tylko w swoim rodzinnym Los Angeles, ale także w Nowym Jorku. Jednak na czerwonym dywanie postanowił nieco oderwać się od tradycji i nagle zaczął tańczyć przed zdumioną publicznością. To, co akurat wykonał aktor, nie było całkiem jasne, ale Shia nie zwracał uwagi na otaczających go i jego kolegów, którzy ustawiali się przed fotografami. Wciąż się poruszał, machając rękami i robiąc skoki.

Sukienki na premierę obsady, najprawdopodobniej wybrane, oparte na fabule obrazu, ale jest bardzo zabawny i zabawny. "American cutie" mówi o dziewczynie, która nie ma nic do stracenia, a ona pogrąża się w niekończących się imprezach. Wszystkie aktorki były ubrane w nieco obłąkańcze stroje: Riley Kio pojawił się przed fotografami w jasnożółtej sukni z koronki z głębokim dekoltem, a Sasha Lane miała na sobie czarną sukienkę z błyszczącym nadrukiem, a na głowie miała niezwykłą fryzurę.

Gdy tylko aktorzy weszli na schody Palais des Festivals, kamery fotografów ponownie kliknęły. Na czerwonym dywanie pojawiła się gwiazda Zmierzchu Kristen Stewart. W przeciwieństwie do aktorów, którzy grali w "amerykańskim cutie", dziewczyna była ubrana w spokojny strój w czarnym kolorze od Chanel. Ubrania nadają trochę "kanciastej" elegancji i kobiecości Kristen. Minutę po pojawieniu się Stuarta muzyka z filmu zaczęła grać, a obsada, ustawiona w szeregu, zaczęła aktywnie tańczyć, chociaż, jak się okazało, Shia LaBeouf nie mógł nadążyć za nikim.

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali zauważeni razem 5 lat po zerwaniu.
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Bardzo ciekawa była także fotografia z premierą.

Tak się złożyło, że przed obejrzeniem zdjęcia wszyscy aktorzy razem z reżyserem zbierają się przed fotografami. Na tym wydarzeniu pozują na tle klatek z filmu, przedstawiając swoje postacie. W sesji zdjęciowej obsada była również niezwykle ubrana: Sasha Lane pojawiła się boso przed fotografami, Riley Kio w przezroczystej bluzce bez bielizny, a Shia LaBeouf, mimo że nie tańczyła, nie zdejmowała okularów przeciwsłonecznych przez minutę.

Шайа ЛаБаф на премьере фильма «Американская милашка» Шайа выглядел немного странно, но его это нисколько не смущало Кристен Стюарт тоже посетила премьеру этого фильма
Кристен очень идет элегантный образ от ChanelРайли Кио была одета в яркое желтое платьеРайли Кио и Саша Лэйн показали умение танцевать
На фотоколл Райли Кио пришла без бельяСаша Лэйн пришла на фотоколл босикомРайли Кио, Саша Лэйн, Андреа Арнольд, Шайа ЛаБаф