Curtis Jackson, przemawiając pod pseudonimem 50 Cent, może uważać się za szczęściarza. Sędzia zamknął sprawę bankructwa, spotykając się z amerykańskim raperem i producentem. Teraz musi mocno się postarać i spłacić długi w wysokości 23 milionów dolarów w ciągu pięciu lat.

Sztuczki Awanturnika

Około 17 milionów musi zostać zapłacone firmie Sleek Audio, która oskarżyła muzyka o kradzież wzornictwa słuchawek. 50 Cent, po podpisaniu umowy o współpracy z Sleek Audio, równolegle wydało podobne słuchawki pod marką innej firmy.

Kolejne 6 milionów Curtisa Jacksona powinno przenieść się na konto byłej dziewczyny jego muzycznego przeciwnika, Ricka Rossa. Sześć lat temu opublikował w sieci film, w którym Lastonia Lewiston i raper uprawiają seks.

Postępowanie

Curtis Jackson nie spieszył się z wydaniem pieniędzy powodom, odnosząc się do ubóstwa. Jednak popełnił błąd, publikując zdjęcie, na którym został schwytany z ogromną liczbą rachunków. Władze podatkowe zainteresowały się finansami 50 centów, dowiadując się, że jego aktywa nie są 16 milionami dolarów, jak stwierdził wcześniej, ale ponad 64 miliony.

Czytaj także
  • Artysta trolluje gwiazdy "Krzyworowskie portrety", a Internet jest nim zachwycony!
  • 50 Cent żartował, że stał się milionerem bitcoinów
  • Raper 50 centów zarobił miliony dzięki bitcoinom

Luksusowe życie

Przedstawiciel muzyka powiedział, że jego klient jest wdzięczny sądowi za możliwość rozpoczęcia życia od zera. W międzyczasie raper opublikował na Instagram zdjęcie siebie i helikoptera, pisząc:

"Och, teraz pamiętam, gdzie umieściłem te pieniądze."
50 Cent должен выплатит 23 миллиона долларов долгов за пять лет Публикации фотографии с огромным количеством налички Состояние 50 Cent составляет более 64 миллионов долларов