Z tej wiadomości, jakoś nie na własną rękę. Znany turecki piosenkarz folkowy z Bodrum powiedział publicznie, że wielokrotna zdobywczyni Grammy, brytyjska Adele, jest jego córką!

Mehmet Asar poważnie twierdzi, że widzi pewne podobieństwo między nim a dziewczyną, był szczególnie przekonany o związku ... kształtem palców jest Adele.

To nie jest fałszywe, Hurriyet Daily News opublikowało te wiadomości całkiem niedawno. Co więcej, Turk jest gotowy do przekazania analizy w celu przeprowadzenia testów DNA. A także, chciałby zaprosić wykonawcę piosenek "Skyfall", "Chasing Pavements" i jej matkę do odwiedzenia i wzięcia urlopu.

Мехмет Асар и Адель Dorywcza znajomość

Według artysty, spotkał swoją matkę Adele 28 lat temu w Bodrum, gdzie pani poleciała odpocząć. W tym czasie zarabiał na życie jako taksówkarz. Asar i Penny Edkins mieli gorączkowe wakacje. A po 9 miesiącach urodziła się Adele!

52-letni muzyk twierdzi, że przyszła matka piosenkarza była w nim głęboko zakochana, a nawet zaprosiła go do Albionu, ale odmówił tej kuszącej oferty.

Пенни Эдкинс и Мехмет Асар Пенни Эдкинс и Мехмет Асар Czytaj także
  • Adele poślubiła Paula Draytona i Alana Carra
  • Wow: 13 osób, którym udało się urodzić, jest dokładną repliką celebryty!
  • Diddy nazwał Forbesa najlepiej opłacanym muzykiem w 2017 roku

Warto zauważyć, że taka wersja pochodzenia Adela teoretycznie ma prawo istnieć. W rozmowach z reporterami wielokrotnie wspominała, że ​​wychowywała ją tylko matka, a jej ojciec opuścił rodzinę, gdy dziewczyna miała zaledwie 3 lata. To prawda, że ​​Mark Evans wciąż pamiętał swoją córkę, gdy stała się bardzo popularna w swoim kraju.