Najwyraźniej kolejna historia miłosna zbliża się do smutnego zakończenia. Robert Pattinson i FKA Twiggs są już w drodze! Piosenkarka Talia Barnett jest strasznie zazdrosna o swojego narzeczonego dla swojej koleżanki Mii Vasikovski, a czarnoskóry artysta ma wszelkie powody.

Na planie tragikomedy "Deva" gwiazda "Zmierzchu" i blondyna australijska nawiązały bardzo bliski związek. Według wtajemniczonych, Mia i Robert spędzają każdą wolną chwilę razem, rozmawiają cicho i okresowo przechodzą na emeryturę w swojej przyczepie.

Oczywiście ta informacja dotarła do piosenkarza, który wybrał dziwny pseudonim FKA Twiggs. Młoda dama jest bardzo zdenerwowana z powodu obecnej sytuacji, naprawdę chce przyjechać do Utah, aby zobaczyć wszystko na własne oczy, ale napięty harmonogram koncertów nie pozwala jej "szpiegować" jej ukochanej.

Роберта Паттинсона заподозрили в новом романе Oko tak oko

Musimy przyznać, że Talia i Robert nie są sprawni w swoim związku. Stosunkowo niedawno prasa ujawniła informacje na temat ultimatum, które Pattinson otrzymał od oblubienicy: ślubu lub przerwy w stosunkach. W tym przypadku sama piosenkarka i tancerka nie spędzają wiele czasu u ukochanego mężczyzny. Ona jest ciągle w drodze, na koncertach. Przystojny Pattinson zaczął się nudzić szczerze, aw kwietniu zauważono, że flirtuje z nieznajomym na przyjęciu.

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Oczywiście, wesela tej ekstrawaganckiej pary, nie czekamy. W pewnym momencie związek z Talią dosłownie uratował aktora od depresji po zdradzie Kristen Stewart. Jej paparazzi zostali schwytani w ramiona reżysera Ruperta Sandersa. Cóż, teraz niewdzięczny aktor sam zdecydował się pójść w ślady byłej dziewczyny i obrócił romans w biurze ze swoim partnerem w filmie.

Звезды саги Сумерки Невеста Роберта отчаянно ревнует любимого к голливудской актрисе Свадьба Роберта и Талии теперь под вопросом