Narasta wiek 30-letniej kawalerki Ashley Olsen! Niedawno aktorka, która została projektantką, zerwała z 49-letnim filmowcem Bennettem Millerem i zyskała sobie nowego chłopaka, który jest o 10 lat starszy od poprzedniego chłopaka.

Daleko ponad 40

Ashley Olsen nie jest obca w relacjach z dojrzałymi mężczyznami, od kilku lat spotyka się z Bennettem Millerem, który jest starszy o 19 lat. W lipcu autor "The Fox Hunter" opuścił swoją młodą dziewczynę i zakręcił romans z aktorką Sienną Miller.

Olsen nie ronił łez i szybko znalazł sobie nowego dżentelmena. Fani szczerze liczyli na to, że godny chłopak stanie się wybraną dziewczyną, ale nie mógł nawet pomyśleć, że zwróci uwagę na mężczyznę, który byłby jej ojcem, a z wyglądu - na dziadka.

Czytaj także
  • Ashley Olsen, po rozstaniu z 58-letnim finansistą, znalazła młodszego pana młodego
  • Ashley Olsen zerwał z Richardem Sachsem
  • Mary-Kate Olsen podzieliła się z The Edit refleksją na temat małżeństwa z Olivier Sarkozy

Muse dla artysty

Niedawno miniaturowa Ashley spotkała się w nowojorskiej restauracji z bliskim przyjacielem rapera Kanye Westa, 59-letnim artystą George Kondo. Ich spotkanie, według relacji naocznych świadków, nie było interesami. Zachowywali się jak zakochana para: byli łagodni i trzymali się za ręce.

Nawiasem mówiąc, Ashley i George spotkali się w zeszłym roku. Siostry Olsen poprosiły słynnego współczesnego artystę, aby udekorował fasadę swojego butiku The Row.

Эшли Олсен устроила свою личную жизнь Новый ухажер 30-летней Эшли -  59-летний американский художник Джордж Кондо Пузатенький Конго годится Олсен в отцы
Художник сделал рисунок эксклюзивной сумки жены своего приятеля Канье УэстаЭшли Олсен встречалась с 49-летним Беннеттом МиллеромЛетом Беннетт бросил Эшли ради Сиенны Миллер
В прошлом году Джордж развелся с женойСестра-близнец Эшли замужем за 49-летним Оливье СаркозиСестры Олсен: Мэри-Кейт, Эшли и Элизабет