O ciąży Christine Dunst poinformowała w październiku. Ona sama milczy, że do jej interesującej pozycji i wesela ze swoim chłopakiem Jesse Plemons. Świeże zdjęcia aktorki potwierdzają wszystko bez dalszych ceregieli.

Bez wątpienia

W czwartek paparazzi zostali schwytani przez 35-letnią Christine Dunst w pobliżu jej domu w Los Angeles. Aktorka, która według doniesień mediów, w przyszłym roku będzie jej matką po raz pierwszy, spodziewając się, że dziecko z jej narzeczonego, 29-letnia aktorka Jessie Plemons, szła powoli ulicą, trzymając szklankę z orzeźwiającym napojem.

Кристин Данст в Лос-Анджелесе

Christine Dunst w Los Angeles

Jasnoszara, luźna mini sukienka i rozpięta czarna kurtka w połączeniu z czarnymi nieprzezroczystymi rajstopami i zamszowymi botkami, tworzyły stylowy łuk Dunst, który nie był w stanie ukryć zauważalnych zmian w kształcie smukłej gwiazdy.

Актриса Кирстен Данст

Ślub jest tuż za rogiem

Wcześniej w tym roku ujawniono zaangażowanie Dunstów i Plemonów. Christine otrzymała propozycję małżeństwa w dniu ceremonii Złotego Globu 2017. Przed ciążą zakochane aktorki chciały świętować latem 2018 r., Ale szybkie rodzicielstwo sprawiło, że poprawiły swoje plany. Osoby wtajemniczone donoszą, że para chce wziąć ślub przed urodzeniem dziecka i już przygotowuje się do ceremonii w kręgu krewnych i przyjaciół.

Кирстен Данст и Джесси Племонс в ноябре

Kirsten Dunst i Jesse Plemons w listopadzie

Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zamieściły w sieci i zhańbiono ich na cały świat!
  • Kirsten Dunst zapomniała założyć legginsy?
  • Ciężarne Kirsten Dunst i Ava Philippe wystąpili w barwnej sesji zdjęciowej dla marki Rodarte

W piątek narzeczeni zostali zauważeni przez rodziców Jessego w Beverly Hills. Po rodzinnym obiedzie w jednej z restauracji poszli rozwiązać problemy organizacyjne.

Кирстен Данст с женихом и его родителями в Беверли-Хиллз

Kirsten Dunst z narzeczonym i jego rodzicami w Beverly Hills

Кристин Данст с бойфрендом и его роднымиБеременная Кирстен Данст