Tańczące monarchy na parkiecie - rzadki widok, więc tańce księcia Williama na dyskotece wywołały bezprecedensowe poruszenie wśród internautów, w jednej chwili czyniąc wideo bardziej wirusowym.

Poszedłem na czele

Zachowanie księcia Williama, który pewnego dnia zasiądzie na brytyjskim tronie, zostaje zakłócone przez jego koronowaną rodzinę i małżonkę Kate Middleton, która czeka na niego w domu ze swoim synem i córką. Jak wiecie, książę zaniedbał swoje obowiązki, pomijając wydarzenia z okazji Dnia Wspólnoty i udał się do Alp, gdzie schodzi z gór i rzekomo flirtuje z ładną modelką Sophie Taylor. Kiedy nad szwajcarskim kurortem Verbier upada wieczorem, książę zapala się w nocnym klubie.

Горячие танцы принца Уильяма

Gorące tańce księcia Williama

Принц Уильям посетил вечеринкуПредставитель королевской семьи решил расслабиться

Przenieś swoje ciało!

Odwiedzający prywatną imprezę sfilmował gorące tańce Williama. Użytkownicy nie mogli przejść obok wideo, które pojawiło się w sieci. Taniec brytyjskiego księcia wydawał się wielu absurdalnym i staromodnym. Użytkownicy poradzili Williamowi, aby wziął kilka lekcji mistrzowskich od profesjonalistów lub poprosił swojego młodszego brata, księcia Harry'ego, który porusza się dobrze, dać mu lekcję.

Видео с танцем принца Уильяма стало хитом интернета

Wideo z tańcem księcia Williama stało się hitem Internetu

Пародии на танец принца Уильяма

Sumienny człowiek rodziny?

W filmie jest jasne, że partia ma śliczne dziewczyny, które wyraźnie nie mają nic przeciwko tańczeniu z księciem, ale William nawet nie patrzy w ich kierunku.

Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Dodaj, po zdjęciach, w których William jest zbyt miły w rozmowie z Sophie Taylor, dziennikarze grzebali w biografii australijskiego modelu, dowiadując się, że jej serce nie jest wolne. Od dawna spotyka się z Aaronem Goodfellowem. Sophie i William nie spotkali się wcześniej, widząc się kilka dni temu. Kate nie może martwić się o przyjaźń współmałżonka z panną Taylor?

Австралийская модель Софи Тейлор

Australijska modelka Sophie Taylor