44-letni były wokalista, pisarz i autor tekstów, Jeri Holliwell, który zasłynął jako solistka słynnej kobiecej grupy Spice Girls, urodziła drugie dziecko. Zostało to zgłoszone przez samą Geri za pośrednictwem portali społecznościowych, a także jej przyjaciółki, udzielając małego wywiadu zagranicznym mediom.

Экс-солистка Spice Girls Джери Холлиуэлл родила сына

Były solista z Spice Girls Jerry Halliwell urodziła syna

Ciekawa wiadomość na Twitterze

O tym, że słynna Spice Girls "peppercorn" jest w ciąży z drugim dzieckiem, stało się znane około 4 miesiące temu. Właśnie wtedy prasa po raz pierwszy pojawiła się informacja o możliwej ciąży Hollywell. Miesiąc później potwierdzono podejrzenia, ponieważ fakt, że Jerry wzrósł w talii, stało się jasne gołym okiem. A jeśli były wokalista ukrył szczegóły jej ciąży, wiadomość o narodzinach jej syna została bardzo szybko zgłoszona. Oto, co Holliwell pokazała na swojej stronie na Twitterze:

"Dziś rano, Christian i ja ponownie zostaliśmy rodzicami. Mieliśmy chłopca! Waga młotka wynosi 3170 kg. Jesteśmy bardzo szczęśliwi! "
Джери Холлиуэлл с супругом Кристианом Хорнером

Jeri Halliwell z mężem Christianem Hornerem

Po tym komunikacie prasowym ukazał się wywiad z przyjacielem, Holliwell, który powiedział te słowa o synu celebrytów:

"Teraz Jerry i Christian są bardzo szczęśliwi. Naprawdę chcieli mieć syna, a on im się urodził! To wspaniała wiadomość. O ile mi wiadomo, Jerry i dziecko czują się świetnie. Niedługo wrócą do domu. Rodzice już wybrali imię karapuza, ale na razie prosili, aby nie mówić. Myślę, że już wkrótce Jerry sama o tym opowie.
Сейчас Кристиан и Джери очень счастливы Czytaj także
  • Na tle plotek o powrocie na scenę solisty, Spice Girls spotkało się w Londynie
  • Victoria Beckham zgodziła się powrócić do Spice Girls
  • Geri Halliwell opowiadała o składnikach szczęśliwego małżeństwa i pragnieniu posiadania kolejnego dziecka

Holliwell i Horner znają się od 7 lat.

Christian Horner jest dość znaną osobą w Wielkiej Brytanii, właścicielem klubu GP2Arden i dyrektorem zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. W 2009 roku Holliwell i Horner spotkali się, ale przez długi czas po prostu rozmawiali i zaprzyjaźnili się. W 2014 roku wybuchła fala wzajemnych uczuć, a rok później Jerry i Christian pobrali się. Horner ma córkę, Olivię, która ma teraz 2 lata. Dziewczyna urodziła się z Beverly Alain, byłego kochanka Christiana. Holiwell ma też córkę. Ma teraz 10 lat i ma na imię Blubell Madonna. Jeri urodziła ją od znanej autorki scenariuszy, Sasha Gervazi.

Джери Холлиуэлл с супругом Кристианом Хорнером и дочерью Блюбелл

Jerry Halliwell z mężem Christianem Hornerem i córką Bluebell