Niedawno legendarna amerykańska gwiazda Michelle Pfeiffer zniknęła z imprez towarzyskich, a w kinie złota mądra bestia przestała być usuwana po filmie Malavita (2013).

Обложка с женственной актрисой

Jednak jej fani mogą radować się oczekiwaniem na spotkanie ze swoją ukochaną: aktorką, która "powali" w tym miesiącu z powrotem w wielkim filmie na dźwięk fanfar. Postanowiła zgłosić ten fakt, biorąc udział w przetargu sesji zdjęciowej dla magazynu Wywiad. Nie bez szczerego wywiadu ...

В этом году на экраны выйдет 4 фильма с актрисой Czy ona przeliterowała czas?

Biorąc pod uwagę to zdjęcie, po prostu się zastanawiasz! Jak to jest możliwe? Gładka, lśniąca skóra, jak młoda dziewczyna, bez zmarszczek. Po tym, jak Michelle okazała się idealna, pracowała jako mistrz Michaelle Jansson.

Мишель Пфайффер показала неувядающую красоту в новой фотосессии

Okazuje się, że Michelle nigdzie nie zniknęła, po prostu chciała spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Ponadto jest niezwykle wrażliwa na wybór projektów, do których jest zapraszana:

"Ani wiek, ani żadne inne powody nie mogą zmusić mnie do porzucenia kina. Zawsze czułem się jak na planie, jak ryba w wodzie. Ale uważnie czytam scenariusz i tak rzadko mówię "tak", że po prostu przestali mnie zapraszać do działania w filmie. "
Возраст не имеет власти Czytaj także
  • Michelle Pfeiffer w wywiadzie dla HELLO! opowiedział o filmie i pracy na swoim nowym zdjęciu
  • Johnny Depp zaskoczony nowym wizerunkiem na premierze uznanej powieści kryminalnej
  • Główne sekrety młodości od Michelle Pfeiffer: dieta wegańska i samoakceptacja
Звезда переборчива в выборе ролей

W tym roku piękna blondynka postanowiła nadrobić zaległości w ciągu ostatnich 4 lat. Widać ją od razu w 4 uderzających projektach: w filmie "Mama" Darrena Aronofsky'ego, w serialu "Mistrz kłamstw", w kryminale Agatha Christie "Morderstwo w orientalnym ekspresie" i dramacie psychologicznym "Gdzie jest Cyrus?".

Она остановила время

Zatrzymała czas

Этой даме 59 лет

Ta dama ma 59 lat