Jakie życie celebrytów wyda się każdemu z nas bardziej interesujące: na imprezach towarzyskich lub w zwykłych warunkach domowych, kiedy widzimy nasze zwierzęta bez makijażu, a nie w garniturach znanych na całym świecie marek? Oczywiście ostatnia opcja, większość z nas uważa ją za bardziej atrakcyjną. Tak więc, paparazzi nie mniej chcą uchwycić moment, kiedy Hugh Jackman pojawi się na plaży z żoną, Deborra Lee Furness.

Jak aktor Hugh Jackman i jego żona odpoczywają na plaży?

Wiosną tego roku 47-letni przystojny Hugh, znany na całym świecie z roli zmutowanego superbohatera Wolverine'a, oraz jego żona, 60-letnia Deborra, amerykańska aktorka i reżyserka, świętowali rocznicę ślubu: ich związek istnieje od 20 lat. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu innych celebrytów, para hollywoodzka odmówiła ucztowania całemu światu. Zamiast tego wybrali się na romantyczne wakacje na wyspę St. Barthé, która znajduje się na Morzu Karaibskim.

Oczywiście pojawili się ciekawi paparazzi, którym udało się uchwycić, jak para bawiła się w oceanie. Nie byłoby zbyteczne, aby zauważyć, że na łamach wielu magazynów można było zobaczyć artykuły o tym, jak długo to małżeństwo z gwiazdą nadal istnieje, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę w wieku małżonków. W odpowiedzi na to Jackman wielokrotnie powtarzał, że z biegiem lat jego miłość do pięknej Deborry stała się silniejsza. Zawsze szukał u kobiet lojalność życzliwość i serdeczne ciepło - tak mu dała Fernes.

Na plaży Hugh Jackman i jego żona nie próbowali ukrywać uczuć przed ciekawskimi turystami i dziennikarzami. Ostrożnie pomógł jej zejść na brzeg, a w wodzie nie odsunął się na chwilę od kobiety.

Czytaj także
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby
  • Mieszkańcy Rosji widzieli wśród znajomych bliźniaczych gwiazd, a to jest bardzo zabawne!
  • Hugh Jackman opowiedział o niecodziennej umowie zawartej z paparazzi podczas reszty

Warto wspomnieć, że Hugh i Deborra pobrali się w 1996 roku. Przez długi czas nie mogli mieć dzieci iw 2000 roku postanowili adoptować Oscara, aw roku 2005 - dziewczynę Avu-Eliot.

Жена Хью Джекмана на пляже
Жена Хью Джекмана отдыхает на пляже
Хью Джекман бежит по пляжу
Хью Джекман и его жена Дебора
Хью Джекман на пляже с Деборой
Хью Джекман на пляже с женой
Хью Джекман плавает в океане
Хью Джекман прогуливается по пляжу со своей женой
Хью Джекман с женой в океане