48-letni australijski i amerykański aktor Hugh Jackman, który wiele osób wie z roli Wolverine'a na taśmach X-Men, ostatnio wydał interesujące oświadczenie. W nim powiedział, że był trochę przytłoczony rozmową o rozstaniu z jego "pazurowatym" charakterem.

Хью в роли Росомахи

Hugh jako Wolverine

Wywiad Gloss Variety

W styczniowym wydaniu edycji Variety czytelnicy i fani Jackmana spodziewają się znacznej niespodzianki. Aktor rozważa ponowne wcielenie się w Wolverine. Te słowa można przeczytać na stronach magazynu:

"Wiesz, nawet tego lata byłem pewien, że nie spotkam się z moim bohaterem, z którym gram od 16 lat. Ale jest jedna osoba - Ryan Reynolds, którą wszyscy dobrze znacie z obrazu "Deadpool". To wszystko, zmienił wszystko. Kiedy oglądałem film z tym bohaterem, zdałem sobie sprawę, że Wolverine i Deadpool to wspaniała para. Te dwie rzeczy wyglądałyby fajnie na ekranie, a ta myśl nie dawała mi spokoju przez długi czas. To prawda, zawsze podchodzę do tego, że moje zdrowie mówi "nie" dla mnie, ponieważ ciągłe eksperymenty na wagę mogą zakończyć się bardzo źle. Ale mój talent aktorski kładzie nacisk na kolejną adaptację filmową. Co wygra, jeszcze nie wiem. Czas pokaże. "
Райан Рейнольдс и Хью Джекман

Ryan Reynolds i Hugh Jackman

Czytaj także
  • Blake Lively i Ryan Reynolds odwiedzili premierę filmu "Quiet Place" w Nowym Jorku
  • Ryan Reynolds skomentował plotki o problemach z Blake Lively
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby

Reynolds nalega na pracę zespołową

Kiedyś Ryan i Hugh spotkali się już na tym samym planie filmu "X-Men: The Beginning. Wolverine "gra jego mutantów. To prawda, że ​​było już w 2009 roku, a potem ich kreatywna współpraca rozpadła się. Po premierze filmu "Deadpool" w zeszłym roku, 40-letnia Reynolds poważnie pomyślała o stworzeniu wspólnej produkcji filmowej z Jackmanem.

Постер картины «Люди Икс. Начало. Росомаха»

Obraz na plakacie "X-Men. Zacznij Wolverine

O gotowości do współpracy, powiedział Ryan na Złotym Globu, który odbył się wczoraj. Tak powiedział aktor:

"Naprawdę chciałbym zagrać w tym samym filmie z Hugh Jackmanem. Nasze postacie są bardzo niezwykłe i impulsywne, i myślę, że ten rozwój wydarzeń byłby interesujący dla widzów. Wiele razy sugerowałem Hugh, aby nie opuszczał projektu, ale wciąż się waha. Raczej na początku od razu powiedział "nie", a teraz był zatopiony w myślach, ponieważ pomysł jest dobry. Myślę, że tylko widz będzie w stanie przekonać go całkowicie, że jest za wcześnie, aby "powiesić pazury na ścianie".

Przy okazji, Jackman grał w Wolverine w dziewięciu taśmach. Najnowszy film z tą postacią ukaże się wiosną 2017 roku i będzie nosił nazwę "Logan".

Джекман раздумывает над совместным проектом с РейнольдсомРайан Рейнольдс в картине «Дэдпул»

Ryan Reynolds w Deadpool

Хью в картине «Логан»

Hugh w filmie "Logan"