Demi Lovato a Nick Jonas pracuje od dłuższego czasu, współpracuje przy nagrywaniu piosenek, a także w kręceniu klipów. Ponadto artyści mają tego samego menedżera, a ostatnio ogłosili otwarcie wspólnej wytwórni płytowej. Nic dziwnego, że plotki o ich romansie pojawiają się okresowo.

Czy Nick Jonas i Demi Lovato się spotykają?

Nick Jonas jest bratem Joe Jonasa, a także byłym członkiem rodziny Jonas Brothers, która przestała istnieć w 2013 roku. Wszyscy bracia zaczęli karierę solową. Demi Lovato miał romans z Joe Jonasem w 2010 roku. Relacje rozpoczęły się podczas kręcenia filmu "The Rock in the Summer Camp". Jednak w tym samym roku para ogłosiła ich separację.

Następnie Demi Lovato nawiązała relację z Wilmerem Valderramą, która zgodnie z jej oświadczeniami wciąż trwa. W 2015 r. Pojawiły się nawet plotki o zaangażowaniu młodych ludzi, ale oficjalnie odmówiono im obu stron. Niedawno pojawiła się informacja, że ​​dziewczyna spotyka się z Nickiem Jonasem, a to potwierdzają zdjęcia, na których całują się Demi Lovato i Nick Jonas. Ale zgodnie z oświadczeniami młodych ludzi był to jedynie przyjacielski pocałunek.

Деми Ловато и Джо ДжонасДеми Ловато и Уилмер ВальдеррамаДеми Ловато и Ник Джонас знают друг друга давно

Nick Jonas i Demi Lovato na trasie Future Now

Tymczasem Nick i Demi bardzo wydajnie współpracują w branży zawodowej. Tak więc dyrektor generalny pracuje z nimi - Phil McIntyre. To właśnie oni zdecydowali się założyć niezależną wytwórnię płytową o nazwie Safehouse Records. Wkrótce pojawiły się informacje, że latem 2016 roku Demi Lovato i Nick Jonas wyruszą w wspólną trasę koncertową wspierając ich najnowsze albumy. Został nazwany Future Now Tour, a przybliżona lista zestawów wykonanych kompozycji będzie znana nie wcześniej niż pierwszy koncert. Ponadto ogłoszono już, że Demi Lovato i Nick Jonas staną się gwiazdami gościnnymi podczas świątecznego pokazu 2016, którego gospodarzem będzie marka bielizny Victoria's Secret.

Деми ЛоватоНик ДжонасДеми Ловато и Ник Джонас хорошие друзья
Ник Джонас и Деми Ловато работают вместеДеми Ловато и Джо Джонас открыли своместную звукозаписывающую компаниюпостер совместного тура Деми Ловато и Ника Джонаса